Gamepower Calypso klavyelerde olan polling Rate nedir?

Çin malı demek nedir ya zaten dünyada üretilen bu bileşenlerin birçoğu Çin'de üretiliyor Çin malı kötüdür diye bir şey yok.

İyi o zaman bu da Çin'de üretiliyor;

Bu da;

Çin'de merdiven altı üretilen isimsiz klavyeye 50 tane ayrı marka basıp satmak ayrı, Çin'de kendi fabrikasını kurdurup malını ürettiren ayrı. Sen Gamepower'ı kurumsal bir şirket/marka falan zannediyorsun sanırım? Oksid Bilişim denen yerin Çin'den toplayıp getirmiş bu kadar aynıları Aliexpress'te farklı isimlerle satılıyor. Mouse, klavye gibi uzun ömürlü ve sorunsuz olması gereken ekipman alacaksın herhangi bir arızada karşında yetkili olmayacak. Ne gerek var paranı riske atmaya?

Son düzenleme:
Gamepower Calypso kullanıyorum gayet de memnunum suya karşı dayanıklı diye kalkıp suyun altında yıkadım biraz abartmışım o tuşunun içine su damlası kaçmış ve basılı kalıyordu garantiye verdim 5 günde yapıp teslim ettiler niye herkes bok atmış anlamadım Çin malı demek nedir ya zaten dünyada üretilen bu bileşenlerin birçoğu Çin'de üretiliyor Çin malı kötüdür diye bir şey yok. Rahatlıkla alıp kullanabilirsin aradaki farklara bakınca ışıklandırma farkını gördüm kullandığım model şu CALYPSO Gaming Keyboard | GAMEPOWER en üst satır kırmızı bir altı yeşil mavi pembe mor turuncu diye gidiyor renkler değişmiyor sabit diğer üründe renkler değişebiliyor galiba
+ Olarak Gamepower alınmaz deyip Rampage önerenler olmuş neyin kafasındasınız siz.
Bak Xiaomi telefon Çin menşeili bir ürün, iPhone Amerika menşeili bir ürün. Şimdi iPhone Çinde üretiliyor diye Çin malı olmuyor. Tıpkı Xiaomi Hindistanda üretilince Hindistan malı sayılmadığı gibi.

Yinede teşekkür ederim yabancılarda bilmiyor sanırım fakat linklerde RGB modelinde 10 - 35 hz rainbow modelde ise 1000hz polling rate var acaba hangisini alsam çok kararsizim pf

Yinede teşekkür ederim yabancılarda bilmiyor sanırım fakat linklerde RGB modelinde 10 - 35 hz rainbow modelde ise 1000hz polling rate var acaba hangisini alsam çok kararsizim pf

350TL
toprakkk23 kanka bana msj gönderirmisin senle bişe konuşucamda ben msj atamıyorum istersen telegram ver yada telefon fark etmez

Geri
Yukarı