Gamepower Calypso klavyelerde olan polling Rate nedir?

Logitech en azından güvenilir, benim tavsiye ettiğim Rampage klavyenin plastiği o kadar dandik ki üstünde Rampage yazan yer soyulmaya başladı.
350 TL bütçesi varken membrane klavye almak saçmalık. Üsteki önerdiklerim alınabilir.

20200930_011216.jpg

Logitech den iyi midir sence birde çoğu forumda önerilen philips mekanik klavye var o nasıl bilgin varmı bro?
Philips klavye almayın. Philips mekanik klavye Rampage mekanik klavyenin aynısı 🙂 Yani logo basmışlar. O bütçe varken Redragon Dark Avanger alınabilir.

Gamepower Calypso kullanıyorum gayet de memnunum suya karşı dayanıklı diye kalkıp suyun altında yıkadım biraz abartmışım o tuşunun içine su damlası kaçmış ve basılı kalıyordu garantiye verdim 5 günde yapıp teslim ettiler niye herkes bok atmış anlamadım Çin malı demek nedir ya zaten dünyada üretilen bu bileşenlerin birçoğu Çin'de üretiliyor Çin malı kötüdür diye bir şey yok. Rahatlıkla alıp kullanabilirsin aradaki farklara bakınca ışıklandırma farkını gördüm kullandığım model şu CALYPSO Gaming Keyboard | GAMEPOWER en üst satır kırmızı bir altı yeşil mavi pembe mor turuncu diye gidiyor renkler değişmiyor sabit diğer üründe renkler değişebiliyor galiba
+ Olarak Gamepower alınmaz deyip Rampage önerenler olmuş neyin kafasındasınız siz.

Çok doğru dediniz ama bir şey söylemek istiyorum lütfen kusura bakmayın birazcık sabit kafalıyım:/ çoğu kişi önyargılı olmayın gerçekten iyi diyor çoğu kiside kullanmadan gömüyor sizce gerçekten kötü mü bir arkadaşım 2 yıldır klavyesini kullanıyor bir sıkıntı olmamış.
Almamalısın. İki tane GamePower klavye kullandım 2 hafta sonra ikiside çöpe gitti.

Gamepower Calypso kullanıyorum gayet de memnunum suya karşı dayanıklı diye kalkıp suyun altında yıkadım biraz abartmışım o tuşunun içine su damlası kaçmış ve basılı kalıyordu garantiye verdim 5 günde yapıp teslim ettiler niye herkes bok atmış anlamadım Çin malı demek nedir ya zaten dünyada üretilen bu bileşenlerin birçoğu Çin'de üretiliyor Çin malı kötüdür diye bir şey yok. Rahatlıkla alıp kullanabilirsin aradaki farklara bakınca ışıklandırma farkını gördüm kullandığım model şu CALYPSO Gaming Keyboard | GAMEPOWER en üst satır kırmızı bir altı yeşil mavi pembe mor turuncu diye gidiyor renkler değişmiyor sabit diğer üründe renkler değişebiliyor galiba
+ Olarak Gamepower alınmaz deyip Rampage önerenler olmuş neyin kafasındasınız siz.
Çünkü bütçesinde daha iyi bir şey alabilir. Kullandın ve sorun çıkmadı diye kaliteli olmuyor maalesef. Arkadaş önermiş zaten. O bütçede tek düzgün K552 ve GXT 890 var. İkisi de kaliteli. Hangi switchi istiyorsa onu alsın. K552 Blue, GXT 890 Red.

Yeni konular

Geri
Yukarı