Gamepower Calypso mu, Logitech G213 mü?

Düşüneceğim o zaman bir kez daha Logitech'in outlet ürün olması da çok üzdü zaten.
Ben fiyatının uygun olmasına işaret etmek istedim. Outlet ürün alınmaz diye bir şey yok. Kondisyonuna bakılıp alınabilir. Bunun yanında çok beğenip 5 sene kullanan da var 2 ay sonra tuşları basmayıp eline alan da var. Mekanik klavye zaten şakır şukur evde en istenmeyen ses, önerim yok maalsef. Logitech için bilgilendime.

Düşüneceğim o zaman bir kez daha Logitech'in outlet ürün olması da çok üzdü zaten.
G213 yerine Calypso alınır çok daha iyi. G213'ün kronik algılamama sorunu var. Calypso ise Gamepower'ın tek düzgün klavyesi. Outemu Gaote switch'ler bulunuyor. İkisi arasında seçim yapacaksanız Calypso tercih edin. Stokları bitmiş ama beklerseniz K512 almanızı öneririm ben.

Space tuşundan gelen yay sesiyle ilgili bir şey okumuştum önerdiklerinizde o durum varsa beni rahatsız eder maalesef, teşekkür ederim ama öneriniz için.
Sadece space tuşu değil. O klavyede de kronik yay sesi sorunu var azımsanmayacak derecede.

G213 yerine Calypso alınır çok daha iyi. G213'ün kronik algılamama sorunu var. Calypso ise Gamepower'ın tek düzgün klavyesi. Outemu Gaote Switch'ler bulunuyor. İkisi arasında seçim yapacaksanız Calypso tercih edin. Stokları bitmiş ama beklerseniz K512 almanızı öneririm ben.

Sadece space tuşu değil. O klavyede de kronik yay sesi sorunu var azımsanmayacak derecede.

Dün sizin son bir haftaki girdilerinize bakarak Calypso'yu sipariş ettim. Bu yazınızı görünce de içim rahatladı teşekkürler.

Dün sizin son bir haftaki girdilerinize bakarak Calypso'yu sipariş ettim. Bu yazınızı görünce de içim rahatladı teşekkürler.
İllaki mekanik olsun demiyorsanız ve bütçe yetiyorsa bu da alınabilir:

Siparişi iptal edersiniz hoşunuza giderse. Hayırlı olsun şimdiden.

İllaki mekanik olsun demiyorsanız ve bütçe yetiyorsa bu da alınabilir:

Siparişi iptal edersiniz hoşunuza giderse. Hayırlı olsun şimdiden.

Bu da çok güzel duruyor ama Calypso çok içime sindi yani görünüş olarak falan da. Çok teşekkürler önerileriniz için mouse ve kulaklıkta da sizin önerilerinizi okuyarak hareket ettim.

Geri
Yukarı