Gamepower Calypso Red Switch incelemesi

gamepower-calypso-rgb-optik-mekanik-su-gecirmez-gaming-klavye-blue-switch-600x315w.png

Bugün Gamepower markasının Calypso adındaki klavyesini inceleyeceğim, uzun kullanım yorumularını yapacağım. Umarım ki katkım olur :)

Öncelikle Gamepower'in ne kadar rezalet ve iğrenç bir marka olduğunu biliyoruz. Normalde ben de asla almam, aldırmam ancak bütçemiz azdı ve Red Switch bir klavye istiyorduk. Üstüne üstlük İncehesap Gaming gecesinde indirime girmişti, Bunca şeyin üstüne almaya karar verdik. @TÇB Hocam önermişti zaten.
2.5 Aydan uzun bir süredir kullanıyorum.
2.5 Ay gibi bir süre bekledim çünkü Gamepower klavyelerinde genelde 2. aydan sonra basmama sorunları yaşanıyor ancak ben herhangi sorun yaşamadım, Hatta gayet memnunum.
Klavye RGB değil, Rainbow. 1-2 Adet kıytırık açmaya değmeyecek modu var ve herhangi bir yazılımı yok. Eklemeye değmez.
Klavyenin kutusu ve kutu içeriği:

Kutu ön.jpg

Kutunun ön tarafı böyle gözüküyor.

Kutu arka.jpg

Kutunun arka tarafı bu şekilde gözüküyor.
Kutunun içi:

İçerik.jpg

Sticker.jpg

1 Adet Gamepower Calypso Red Switch.
3 Adet Gamepower sticker.
1 Adet Gamepower Calypso kullanma kılavuzu.

Klavye ve bilek desteği:

Klavye.jpg

Bilek desteği bu şekilde, 7-8 Saat kullanımda bile terletmedi diyebilirim.

Klavye2.jpg

Klavye 3.jpg

Genel anlamda tasarımı fena değil, kullanımı rahat.
2.5 Ay gibi bir süre de herhangi bir sorun çıkarmadı.

Kablo kalitesi:

Kablosu kalın ve dolanma yapmıyor, sağlam bir kablo.

Klavyenin karşılaştığım tek sorunu:
Space tuşuna yavaş basarsanız gıcırtı gibi yay sesi yapıyor, o kadar rahatsız edici değil ancak yazmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• İçerik.jpg
    İçerik.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 194
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun hocam.
Peki tavsiye eder misiniz?

Marka takıntılığı yapmayı pek doğru bulmadığım için tavsiye ediyorum.
Redragon K568-R Varken alınmaz ancak ben bilek desteği istediğim için bu ürüne yöneldim.
Ayrıca alacağım zaman K568-R Stoğu yoktu ve bu klavyeyi piyasa fiyatının 60TL Aşağısına aldım.

Marka takıntılığı yapmayı pek doğru bulmadığım için tavsiye ediyorum.
Redragon K568-R Varken alınmaz ancak ben bilek desteği istediğim için bu ürüne yöneldim.
Ayrıca alacağım zaman K568-R Stoğu yoktu ve bu klavyeyi piyasa fiyatının 60TL Aşağısına aldım.

Bunu biz Apaçi hocam ile önermiştik.

Yeni konular

Geri
Yukarı