Çözüldü Gamepower Calypso RGB Nasıl Bir Klavye?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben Gamepower Calypso RGB ve Gamepower ıcarus RGB kullanıyorum ve memnunum.

Klavyenin yazılım desteği yok, mod değişimini klavye üzerinden yapıyorsunuz.

Klavyenin bilek desteği ayrılmıyor maalesef. Bu yüzden taşırken sıkıntı çıkarabiliyor.
Blue Switch'te Click sesine göre tasarlanmış bir Switch olduğu için geceleri sıkıntı çıkarabiliyor :D.
Gamepower ürünleri kalitesiz değil kaliteli, ama güzel bir modelini alırsan kaliteli.
+Klavye Suya karşı dayanıklı . Üzerine sıvı döküldüğü zaman alttaki sıvı kanallarından aşağı dökülüyor.

Birde Optik Mekanik olduğu için fiyatına göre diğer markalardan daha performanslı .
Çoğu arkadaş konu dışında fanboyluk yapıp markayı kötülemiş, sizin gibi düşünen kişi sayısı çok az, ben de aynı modeli almayı düşünüyorum, siz nereden satın aldınız?

Site önerisi yapılıyor mu bilmiyorum ama ben Buradan satın aldım.

Çoğu arkadaş konu dışında fanboyluk yapıp markayı kötülemiş, sizin gibi düşünen kişi sayısı çok az, ben de aynı modeli almayı düşünüyorum, siz nereden satın aldınız?
Bir markayı önermemek veya tavsiye etmemek nasıl/neyin fanboyluğu oluyor açıklar mısınız?

Youtube kanallarında övülüyor demişsiniz de o Youtube kanalları aynı ürünü 6 ay sonra bir daha incelesinler bakalım sonuç ne olacak. Gamepower markası kötü bir markadır. Ben de klavyelerini kullandım 3 ay sonra ışıkları sönmeye, 5 ay sonra da sol taraftaki tuşlar komple basmamaya başladı.

Geri
Yukarı