Gamepower Calypso V2 alınır mı?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selam, Calypso V2 alınır mı? Boyut olarak bu şekil olması şart diğer türlü yarısı olmayan klavyeleri kullanamıyorum. Blue Switch tercihim bu tarz konforda bir klavye önerebilir misiniz? Bütçem 1.500 TL.

Alınmaz. Çöpün teki.
Buna bakabilirsin.

Çöp diye nitelendirme sebebi nedir hocam? Bilgi de verseniz keşke direkt çöp deyip geçiştirince ikna olamıyorum maalesef. Attığınız klavyeye de baktım ama bilek desteği bulunmuyor buna uygun bilek desteği bulamaz mıyız?

Gamepower çöpünden uzak durun.

Çöp diye nitelendirme sebebi nedir hocam? Bilgi de verseniz keşke direkt çöp deyip geçiştirince ikna olamıyorum maalesef. Attığınız klavyeye de baktım ama bilek desteği bulunmuyor buna uygun bilek desteği bulamaz mıyız?

Hiç bir vasfı olmayan, kısa ömürlü bir boş marka çünkü. Gamepower, Rampage gibi markaları almayın, aldırmayın.

Çöp diye nitelendirme sebebim malzeme kalitesinin, Switch kalitesinin iğrenç olması. XPG Summoner bakabilirsin bilek desteği şart ise.

Gamepower çöpünden uzak durun.

Hiçbir vasfı olmayan, kısa ömürlü bir boş marka çünkü. Gamepower, Rampage gibi markaları almayın, aldırmayın.

Cherry Switch hissiyatı hangisine yakın hocam? Red Switch kullanırken boşluğa basıyor gibi hissediyorum çünkü.

Çöp diye nitelendirme sebebim malzeme kalitesinin, Switch kalitesinin iğrenç olması. XPG Summoner bakabilirsin bilek desteği şart ise.
XPG baktım ama stokta blue görememiştim en son bir bakayım tekrar.

Silver Switch hissiyatı nasıldır kullandınız mı?

Cherry Switch hissiyatı hangisine yakın hocam? Red Switch kullanırken boşluğa basıyor gibi hissediyorum çünkü.

Red switch yakındır hocam. Daha önce blue switch kullandınız mı bilmiyorum ama o ses bir süre sonra rahatsız edici gelebilir.

Red Switch yakındır hocam. Daha önce blue Switch kullandınız mı bilmiyorum ama o ses bir süre sonra rahatsız edici gelebilir.

Aktif blue kullanıyorum, diğerlerini kullanamıyorum hocam boşluğa basıyor gibi geliyor. En güzel hissiyat aldığım blue Switch.

Silver Switch hissiyatı nasıldır kullandınız mı?
Silver switch daha kısa tuş basışı sunar size. Güzel bir kullanımdır. Tuşu algılaması için daha az gömülmesi yeterli olan bir switch türüdür.

Silver Switch daha kısa tuş basışı sunar size. Güzel bir kullanımdır. Tuşu algılaması için daha az gömülmesi yeterli olan bir Switch türüdür.

Ben bir red Switch kullanmıştım elimi üstüne koyarken bile fark etmeden basıyordum, onun gibi bir deneyim yaşatırsa yine iade ederim sanırım eğer o kadar hassassa.

Geri
Yukarı