Gamepower Calypso V2 alınır mı?

Forumda Gamepower, Rampage nefreti var nedense. Evet bazı ürünleri kalitesiz olabilir fakat fiyat olarak daha düşük sonuçta.

Örneğin ben 2 tane Gamepower klavye kullandım. Bir tanesi Gamepower Ogre'ydi ve basmama sorunları başladı, sonra Gamepower Saber RGB aldım 4 senedir kullanıyorum.

Yeri geldi su döküldü yeri geldi meyve suyu falan. Düşmeler vurmalar falan da oldu herhangi bir sorununu hala görmedim. Teknoloji şans işidir, bu tür markalarda bu şans oranı azalır.

Bu paraya daha güzel klavyeler olabilir belki bilmiyorum ama bu klavye de bildiğim kadarıyla fazla fazla özellikli olan bir klavye.

Forumda Gamepower, Rampage nefreti var nedense. Evet bazı ürünleri kalitesiz olabilir fakat fiyat olarak daha düşük sonuçta.

Örneğin ben 2 tane Gamepower klavye kullandım. Bir tanesi Gamepower Ogre'ydi ve basmama sorunları başladı, sonra Gamepower Saber RGB aldım 4 senedir kullanıyorum.

Yeri geldi su döküldü yeri geldi meyve suyu falan. Düşmeler vurmalar falan da oldu herhangi bir sorununu hala görmedim. Teknoloji şans işidir, bu tür markalarda bu şans oranı azalır.

Bu paraya daha güzel klavyeler olabilir belki bilmiyorum ama bu klavye de bildiğim kadarıyla fazla fazla özellikli olan bir klavye.

Bütün Switch'ler değişebiliyor ve yanında 15 yedek Switch ile geliyor, bir de su geçirmez. Bunlara ek olarak benim istediğim ergonomi de bir klavye ondan dolayı tercih etmek istedim. Alternatiflerini arıyorum genelde hep bilek desteksiz veya bambaşka Switch'ler oluyor XPG alacaktım onunda Switch silvermış.

Bende 3 tane Gamepower parasına bir tane ASUS ROG STRIX Scope aldım ve daha kaarlı iş olduğunu düşünüyorum bir kere alınıp sağlamını alınması taraftarıyım. Gamepower'ın Switch kalitesi PCB kalitesi hiçbir şeyi bilinmiyor her anda sıkıntı çıkarabilir yani kaliteliyi almak her halükarda daha ucuza gelir zamana böldüğümüzde.

O zaman buna bi bakın hocam. Bi de dahili bilek destekli klavye önermiyorum ben. Çoğu zaman içi boş bir plastik parçası koyup fiyatı 300 lira şişiriyorlar. Bu tip kumaş sünger bilek destekleri hem ucuz hem de daha rahat ve ergonomik oluyorlar.
Hocam 1400 mah 2 güne biter. Alıcaksa 4000 mah olanını alsın. https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-Hotswap-Mekanik-Klavyesi-Kahverengi/dp/B0BZSVCDP4/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3MM2243WVRVUR&keywords=Akko+full&qid=1704150744&s=electronics&sprefix=akko+full,electronics,255&sr=1-1&th=1&tag=technopattr-21 hem yanında sünger de veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı