Gamepower Calypso vs Rampage Hydra R6

Osman Baki

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Bayağı baktım Redragon Gamenote gibi markalar önermeyin. Belki Ogre modelini tartışabiliriz. Bu 2'si arasında kaldım. Ekstra ekleyeceğiniz özellik olarak benzer ürünler varsa beklerim bütçe maksimum 1K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redragon gamenote gibi markalar önermeyin diyorsunuz ama gamepower ve rampage gibi hiç önerilmeyecek iki marka arasında seçenek sunuyorsunuz. Biraz çelişkili olmuş konunuz. Yine de madem iki model arasındasınız calypso gamepowerin idare eder ürünlerinden biri, hatta forumda incelemesi vardı bakabilirsiniz. İkisi arasındaysanız calypso yönelin.

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Bayağı baktım Redragon Gamenote gibi markalar önermeyin. Belki Ogre modelini tartışabiliriz. Bu 2'si arasında kaldım. Ekstra ekleyeceğiniz özellik olarak benzer ürünler varsa beklerim bütçe maksimum 1K.
İkisi arasından Calypso ama bu markalar gerçekten kötü. Teknoloji şans işi evet ama bu markalardan ürün satın aldığınız zaman arızalı çıkma olasılığı çok artıyor. Bir sürü Rampage kulaklık kullandım sağlam kalması 2 ayı geçen yoktu.

Geri
Yukarı