Gamepower Çin Malıdır (!)

Önemli olan Çin malı olmasımı yani hocam? Çin’de üretilen her şey kalitesiz midir? Nerede üretildiği değilde ürünlerin fiyatına göre performans ve kalitesi önemli bence. Birsürü ürününü kullanan memnun insan var. Tabiki çok güvenilir marka değil fakat parası olan başka markalar tercih eder zaten. Ben hiç ürününü kullanmadım fakat önyargılı olmamak gerekir.

Önemli olan Çin malı olmasımı yani hocam? Çin’de üretilen her şey kalitesiz midir? Nerede üretildiği değilde ürünlerin fiyatına göre performans ve kalitesi önemli bence. Birsürü ürününü kullanan memnun insan var. Tabiki çok güvenilir marka değil fakat parası olan başka markalar tercih eder zaten. Ben hiç ürününü kullanmadım fakat önyargılı olmamak gerekir.

Önemli olan nerede üretildiği değil zaten. Iphone'ların büyük kısmı Çin üretimi. Fakat düzgün şekilde üretiliyor bu ürünler. Gamepower veya eleştirilen diğer benzeri markalar merdiven altı tabiri yedikleri için eleştiriliyorlar.

Ben şahsen çok fazla ürününü kullanmadım bu markaların. Kullandığım ürünlerse performans açısından oldukça kaliteli olsalar da malzeme kalitesi veya rahatlık gibi açılardan oldukça kötü geldiler bana. Kısaca alınmaz diyemeyeceğim ama tercih etmeyeceğim ürünler.

Konu eskimiş ancak hala güncel halde önüme geldiği için yazıyorum kardeşim siz şakamısınız adamlar uygun fiyatlı giriş seviyesinde oyuncu ekipmanları satıyor oradan çalmış buradan çalmış önemi yok beğenmediysen iade edebiliyorsun 15 gündede bence beğenip beğenmediğini anlayabilirsin size sadece şu örneği vermek istiyorum - Asus ROG Strix XG49VQ GamePower WQ49 ikiside aynı monitör aynı marka panel aynı hz aynı ms aynı çözünürlük biri 20 bin TL biri 40 bin TL bu sadece örnek herkesin parası yok benim ilk mekanik klavyem Gamepower dı 4 sene kullandım şuan asus rog kullanıyorum 1 sene oldu ben rog simgesi dışında bir farkını göremedim ha aralarında tuşa bastım 1ms daha erken işledi falan bunlarında bi önemi olduğunu düşünmüyorum herkes esportcu değil sanırım kısacası gamepower marka ürün alıp bu konuya denk geldiyseniz İÇİNİZ RAHAT OLSUN alın abi ben klavyesini 4 sene kullandım birkere tutukluk yapmadı birtane ledi patlamadı yiğenime verdim 1 senedir de o taş gibi kullanıyor en fazla beğenmez iade edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı