Çin malı olmayan fare mevcut mu?

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba... Aslında biraz dert yanmalık bir konu... Birkaç hafta önce almış olduğum Everest fare bozuldu. İçindeki plastiklerden ötürü cidden sıkıntı yaşadım. Öte yandan, Vatan Bilgisayar'a baktım. Tüm fare markalarının menşeine baktım. Bunların hepsi Çin! Açıkçası sinirlerim bozulmadı değil. Çin malı olmayan fare markası var mı? Ortalığı resmen talamışlar.

200 liraya kadar olur diyeceğim ama hakikaten malın kalitesi hakkını versin istiyorum. Harbiden Çin malı dışında bir mal yok mu? Japon marka da olur. Japon malları en azından kaliteli...

Maalesef öyle... Şu an hepsiburada.com'da, Vatan'da görmediğim markaları listeliyorum. Hepsinin menşeine bakacağım.

Logitech, menşei Çin. Microsoft farelere baktım, Çin. Üretimi Çin'de olduktan sonra pek fark etmiyor.
Hocam aldığınız marka başlı başına çok kötü bir firma Çin malı olmayan ürün artık yok piyasada bütçe belirtin önerelim size mouse.

Her halükarda önerileri bekliyorum ama...

Kaliteli ve kendini ispatlamış markalara yönelin derim. 6 yıldır aynı fareyi kullanıyorum zamanında 65 lira vermiştim. (blody v3)
Almışken iyisini al ömürlük kullan bence. Menşei önemsiz, markadır asıl önemli olan.
Tavsiye edebileceğim markalar: SteelSeries, Logitech, Razer, Zowie...

200 liraya kadar olur diyeceğim ama hakikaten malın kalitesi hakkını versin istiyorum. Harbiden Çin malı dışında bir mal yok mu? Japon marka da olur. Japon malları en azından kaliteli...

En azından müşteri hizmetleri taş gibi. Sıkıntı olunca çat diye değişim yaparlar. Fare çok iyi bu arada ben de kullanıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı