Gamepower darkdside RGB'ler yanmıyor

Angen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Kasım'da topladigim sisteme Gamepower darkdside kasa aldım montajını yaptım. Kasım'dan bu güne kadar RGB yanıyordu fakat 10dk önce RGB'nin rengini değiştireyim dedim. Bir anda kesti yanmayı fanlar dönüyor ama RGB yok ve PC'yi açmak için düğmeye bastigimda RGB yanıyor, sonra sönüyor. Neden olabilir yardım eder misiniz?

İroniden gerçekten anlamıyorsunuz.

Olay başınıza gelse pek iyi bir durum olmadigini anlarsınız yeni kasa alicak durumum yok ve yardım istiyorum ama gelip saçma yorumlar hoşuma gitmiyor durumum buna yetti darkdside aldım ve başka marka alipta sorun yasamicagim anlamına gelmez eğer yardım etmiceksiniz yorumunuzu silebilirsin saygılarımla.

Yani başka marka olursa yapmazmi.
Muhtemelen yapmaz.
Olay başınıza gelse pek iyi bir durum olmadigini anlarsınız yeni kasa alicak durumum yok ve yardım istiyorum ama gelip saçma yorumlar hoşuma gitmiyor durumum buna yetti darkdside aldım ve başka marka alipta sorun yasamicagim anlamına gelmez eğer yardım etmiceksiniz yorumunuzu silebilirsin saygılarımla.
Fotoğraf atabilirsen bakarız veya bir tür yazılım varsa indirip oradan aktive etmeyi deneyebilirsin.Eğer yok ise ve garantisi de yok ise yapacak pek bir şey yok.Mağzaya geri vermeye çalışabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı