Gamepower EVO 3 klavye alınır mı?

Bütçe
1000 TL

Boss.exe

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba Gamepower EVO 3 klavye alınır mı? Ya da o fiyatlara yakın alınır diyeceğiniz farklı bir klavye var mı? Varsa yardımcı olursanız sevinirim amacım oyun oynamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz.

Yeni bir hesap açıp satın al.

Alınmaz. Amazon.com.tr

200 daha çıkarsanız bu alınır.

200-300 daha çıkarsa AK871 önermem. Gecikme şikayetleri var. AK873 alsın onun yerine.

Amazon Prime üyeliği ile satın al bunu alacaksan.

Alınmaz.

Yeni bir hesap açıp satın al.

200-300 daha çıkarsa AK871 önermem. Gecikme şikayetleri var. AK873 alsın onun yerine.

Amazon Prime üyeliği ile satın al bunu alacaksan.

Klavye güzelde yön tuşları olsun istiyorum bu kadar küçük değil.

Son düzenleme:
AK873 taksit oluyor olması lazım.

AK873 kadar çıkamam dersen AK680 al.

Taksit oluyor olması lazım bir bakarsın ona. Alırken yeni bir hesap aç öyle al.

Hocam üstüne bir de 250 TL kargo parası vermeye niyetim yok bu arada taksit seçeneğide görmedim ben eva 3'ü Trendyol da alıp 3 taksit yapacaktım bir de üstüne peşin fiyatına aslında yaptığım araştırmalara göre eva 3'te kötü bir klavye değil anlaşılan.

Hocam üstüne bir de 250 TL kargo parası vermeye niyetim yok bu arada taksit seçeneğide görmedim ben eva 3'ü Trendyol da alıp 3 taksit yapacaktım bir de üstüne peşin fiyatına aslında yaptığım araştırmalara göre eva 3'te kötü bir klavye değil anlaşılan.

Berbat bir klavye. Senin istediğin şekilde bir ürün yok bu bütçe de adamakıllı hem taksit istiyorsun hem de 1K aşmaması lazım. İmkansız resmen. Kafana göre o zaman ne alıyorsan al.

İyi geceler.

Geri
Yukarı