Gamepower GP-500 PSU nasıldır?

mustafa doğanay

Hectopat
Arkadaşlar PSU'm Gamepower GP 500 500 Watt PSU. 1 senedir kullanıyorum. Şimdi internette baktım herkes patlar falan demiş. Ben overclock yapmam. Sistemim RX 580, R5 2600. PSU hiç ısınmaz, hep buz gibi çalışır. Öyle bir olay olur mu, PSU patlar mı? Korkuyorum.

Bir de son 1 aydır işlemci fanından değişik bir ses geliyor, böyle "trrrrrrrrrrrrrrr" gibi. Fan, AMD stok fan. Yağlanması mı gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PSU'm Gamepower GP 500 500 Watt PSU. 1 senedir kullanıyorum. Şimdi internette baktım herkes patlar falan demiş. Ben overclock yapmam. Sistemim RX 580, R5 2600. PSU hiç ısınmaz, hep buz gibi çalışır. Öyle bir olay olur mu, PSU patlar mı? Korkuyorum.

Bir de son 1 aydır işlemci fanından değişik bir ses geliyor, böyle "trrrrrrrrrrrrrrr" gibi. Fan, AMD stok fan. Yağlanması mı gerek?

İşlemci fanını bilmiyorum ama güç kaynağınız çok ateşli ve patlayıcı. Ben değiştirmenizi öneriyorum. Kaliteli değil ve güç kaynağı çok önemli bir parça.

Hemen o güç kaynağından kurtulun ve kaliteli bir PSU alın. Yoksa sisteminizi yakar ve mahveder.

Böyle güç kaynaklarında çoğunlukla sertifika olmuyor, olursa da sahte oluyor. Kaliteleri çok kötü.

PSU'nun ısınmaması patlamayacağı anlamına gelmez.

Geympavır, Rempeyç, Eşek Jeyms, Power Boost gibi markaların güzel ürünleri var ancak güç kaynağı onlardan değil.

1299381732_preview_csgo-rename-c4-bomb.jpg

Gamepower PSU dust2'de görüntülenmiş :D Biran önce kaliteli bir PSU'ya geçmenizi öneririm

Patlar kelimesi abartı ama PSU'dan sıkıntı olduğunda neden oldu falan dememeniz lazım uygun fiyatlı olduğu için kullanan ve ürünleri bozulmayan kişiler var ama bu o markanın çok kaliteli ürün yaptığı anlamına gelmiyor istiyorsan değiştirebilirsin.

İşlemci fanını bilmiyorum ama güç kaynağınız çok ateşli ve patlayıcı. Ben değiştirmenizi öneriyorum. Kaliteli değil ve güç kaynağı çok önemli bir parça.

Hemen o güç kaynağından kurtulun ve kaliteli bir PSU alın. Yoksa sisteminizi yakar ve mahveder.

Böyle güç kaynaklarında çoğunlukla sertifika olmuyor, olursa da sahte oluyor. Kaliteleri çok kötü.

PSU'nun ısınmaması patlamayacağı anlamına gelmez.

Geympavır, rempeyç, eşek jeyms, Power Boost gibi markaların güzel ürünleri var ancak güç kaynağı onlardan değil.

Bizzat Recep baltas abiye sordum patlama yapmaz ama kaliteli değil dedi ama sonuç olarak patlama yapmaz dedi ben zaten porformansdan memnunum sıkıntı olmaz değil mi?
Patlar kelimesi abartı ama PSU'dan sıkıntı olduğunda neden oldu falan dememeniz lazım uygun fiyatlı olduğu için kullanan ve ürünleri bozulmayan kişiler var ama bu o markanın çok kaliteli ürün yaptığı anlamına gelmiyor istiyorsan değiştirebilirsin.

Recel baltas abiye sordum oda aynı senin dediğin gibi dedi patlama yapmaz ama kaliteli de değil dedo.
Eki Görüntüle 586866
Gamepower PSU dust2'de görüntülenmiş :D biran önce kaliteli bir PSU'ya geçmenizi öneririm.

Recep baltas abiye sordum oda patlamaz dedi ama kaliteli de değil dedi ama sonuç olarak patlamaz dedi ben performansdan memnunum sıkıntı olmaz değil mi?

Yani evet patlamaz ama çok kaliteli değil sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağını bilemezsin PSU bu bir süre idare edip yeni PSU alabilirsin çok pahalı değil zaten.

O iş öyle olmuyor ya PSU giderse tüm parçaların riske girebilme ihtimali var o yüzden millet C4 diyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı