Gamepower GP-550 içinde 6-pin kablo var mı?

Merhaba. eGPU ile GTX 1650 besleyeceğim ve 2.elde 750 TL'ye bu PSU'yu buldum. Alınır mı? Ayrıca içinde 6-pin GPU besleme kablosu var mı? Çünkü GTX 1650 6-pin.

@Yener K. @550519 @messinicocugu
Olsa bile kullanmayın, iç yapısı oldukça kalitesiz. Patlar, C4 falan diyenleri dikkate almayın onların daha kaynak nedir diye sorsak verecek cevabı yok.

Olsa bile kullanmayın, iç yapısı oldukça kalitesiz. Patlar, C4 falan diyenleri dikkate almayın onların daha kaynak nedir diye sorsak verecek cevabı yok.
Peki ne önerirsiniz psu olarak 2.elde 750-850 civarına 6-pin kablolu?

Merhaba. eGPU ile GTX 1650 besleyeceğim ve 2.elde 750 TL'ye bu PSU'yu buldum. Alınır mı? Ayrıca içinde 6-pin GPU besleme kablosu var mı? Çünkü GTX 1650 6-pin.

@Yener K. @550519 @messinicocugu

Hocam 970 civarına çıkabilirsen gameforce PSU'lar var ben bir süre kullanmıştım kaliteliydi aktif PFC ve akım korumaları var.

Çok kötü bir tercih olur, iç yapısını henüz neredeyse bilmiyoruz o derece.

Garanti açısından, 12v kanalından verdiği değerlerden ve sessiz çalışmasından dolayı önermiştim her türlü Gamepower PSU'dan daha iyi olur fikrimce.

Hocam ek olarak belirtmek isterim ben kendi kullandığım 500wattlık modelin içini açıp bakmıştım malzemeler güzel duruyordu kondasatörler ve bobinler kaliteliydi.

Son düzenleme:
Garanti açısından, 12v kanalından verdiği değerlerden ve sessiz çalışmasından dolayı önermiştim her türlü Gamepower PSU'dan daha iyi olur fikrimce.
Gameforce mu, Gamepower mı? Donanım Arşivi'nin incelemesinde GP'nin sertiikalarının denenip gerçek olduğunu görmüştüm.

Geri
Yukarı