Gamepower GP700 RGB mousepad alınır mı?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar elimdeki mousepadin üzerindeki lekelerden dolayı yeni bir desen oluştu. 😀 Öyle olunca yeni bir mousepad alacağım. Başlıktaki modeli beğendim ve sizede sormak istedim. SteelSeries QCK'yi önermeyin. Çünkü hem büyük boy hem de RGB bir mousepad arıyorum. Zaten öyle aman aman multiplayer oyuncu değilim. Maksat klavye ve fare ile güzel gözüksün. Ayrıca marka olması açısından en azından Gamepower alayım dedim. Sizin bu fiyat bandında(200TL) isteklerimi karşılayabilecek bir mousepad öneriniz var mı? Yoksa bu iyi mi?

Hocam Gamepower markasının malzeme kalitesi genelde fiyatı ucuz yapmak için kötü oluyor, kalite açısından ışıklı bir şey yerine Razer Goliathus Büyük Boy Mousepad 70X30 CM Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Veya yukarıda attığım Adata olanın alınması daha iyi olur.
Valla hocam aşırı rgb takıntım var. Yani Razer ı alamam. Tek fare için alsam hiç güzel durmaz masada. Sizde bunu almayın diyorsunuz. Sıkıntı büyük. 😀

Fare olarak Rival 300S var hocam. Kenarda kalır o muhtemelen 😀

Hangi ürünü alacağınız size kalmış, ben olsam malzemesi iyi olsun ama küçük olsun der Adata alıp geçerdim, 200 TL veriyorsanız aldığınız ürünün kalitesi sizi memnun etmeli.
6 Ay sonra soyulmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı