Gamepower GPR24C1MS144 incelemesi

İlk olarak söylemek istiyorum ki bu bir öneri değildir, bu monitör bu bütçede asla alınmamalı.

İncelemeye gelecek olursak, zamanında 1100 TL'ye almıştım, o zamanlar sıkça malum kanalı takip etmekteydim ve monitörler hakkında detaylı bilgim yoktu. Şu an 1800 TL olduğu için alınmamalı. Bu monitörün 2 hali var, bendeki hali böyle.
images (45).jpeg
Monitörün özelliklerine gelecek olursak, VA panele sahip 24" 144Hz 1ms Curved bir monitör.

Bu monitörü yaklaşık 1 yıldır kullanmaktayım ve size yaşadığım şeylerden bahsedeceğim.
Ben ışık almayan bir odada oturduğum için pek zararı olmuyor ama güneş altında ciddi bir ışık sızması var. Ekrana bakılmıyor bile. Monitör garip bir şekilde bilgisayarımdan daha fazla ısınıyor o da ayrı konu. Monitör 3 ay önce 1 metreden düşürmüştüm ve hiçbir yeri kırılmadı, bu da şaşırdığım noktalardan, tabii düştükten sonra ekran dokununca veya sallayınca görüntü gitmeye başladı.

Yani söyleyeceğim Gamepower monitör almayın, başınız yanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 1800TL olması bile başlı başına bir saçmalık.

Ben de aldım aynı monitörden 27''inçlik modelden ışık sızması, ölü piksel, herhangi bir sorun yaşamadım. Markanın adı çıkmış, klavyesini aldım kullanıyorum, hiçbir sıkıntım olmadı, üstelik panel sahibi Samsung evet, çok ısınıyor ancak ısınması herhangi bir problemde yaratmadı, gayet sağlıklı şekilde kullanıyorum 7-8 aydır.

Ben de aldım aynı monitörden 27''inçlik modelden ışık sızması, ölü piksel, herhangi bir sorun yaşamadım. Markanın adı çıkmış, klavyesini aldım kullanıyorum, hiçbir sıkıntım olmadı, üstelik panel sahibi Samsung evet, çok ısınıyor ancak ısınması herhangi bir problemde yaratmadı, gayet sağlıklı şekilde kullanıyorum 7-8 aydır.
Hocam bu fiyata alınmaz, lütfen övmeyin bu modeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı