GamePower GPR24C1MS144 Monitör ile GTX 1060 G-Sync Çalışır mı?

Evandro

Hectopat
Herkese merhaba.
Gamepower GPR24C1MS144 monitörü almayı düşünüyorum. GTX 1060 ekran kartı ile G-Sync çalışır mı bu monitörde?
Alttaki videoda 12 adet monitör modelinden bahsediliyor. Ama Gamepower yok sanırım. Elinde bu ikiliden olup da deneyen var mı?
Eğer olumsuz ise aynı fiyatta monitör bulabilir miyim? Ya da bu monitör ile RX590 mı kombinlesem?

Aynen şu anda GTX 1060 da yok. Ama eğer freesync çalışırsa Nvidia kartı almak istiyorum. Zaten 1060 ile 590 arasında pek fark yok diye biliyorum fiyatı dışında.

Malesef yanlış biliyorsunuz. FreeSync için AMD ekran karti almanız lazım. G-Sync için Nvidia.

RX 590 ile GTX 1060 arasında fark var. Internetten videolarını izle. Ben sizin yerinizde olsam RX 590 alırdım.

1060 bu devirde alınmaz artık.

Peki 2. El 1070 mi yoksa sıfır rx590 mı sizce. Fiyatları oldukça yakın. Freesync veya gsync merakım geçti artık.
Aynı fiyata bulunabiliyorsa 1070 tabi ki. Ama 2. el alacaksan iyi araştırman lazım. Satıcıya mümkünse görüntülü arama yaptırt, kartı göstert ben öyle aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı