Gamepower Helios Kasa Alınır mı?

TheBabo

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522499704
Herkese merhaba. Linkini verdiğim kasa iyi midir? Ben özelliklerine bakarken 11 kg yazıyordu. Bence ağır olması kaliteli malzeme kullanıldığını gösteriyor. Yine de sorayım dedim başka önerileriniz varsa bekliyorum. 600 TL maksimum kasa için bütçem var. Ona göre önerilerde bulunabilirsiniz.
Kasa bu:
Gamepower Helios Mid Tower Kasa
1-1-portrait.jpg
HELIOS-portrait.png

Çözüm
Bu tarz kasaların hava sirkülasyonu iyi değil. Bu tarz markalar ışıklandırmalarla alıcılarını kandırıyor. Daha kaliteli ve hava sirkülasyonu daha iyi olan kasalara yönelmelisiniz.
Bu tarz kasaların hava sirkülasyonu iyi değil. Bu tarz markalar ışıklandırmalarla alıcılarını kandırıyor. Daha kaliteli ve hava sirkülasyonu daha iyi olan kasalara yönelmelisiniz.

Çözüm
Var mı ki? Ben stoklarda bulamıyorum. Sessizlik için tercih ediliyorsa P400S daha iyidir bu arada. Hava akışı konusunda Pro M ezer geçer. Kablolama ve kullanım kolaylığı olarak da önde.[/QUOTE dedi:
Aynen bende stoklarda göremedim hiç bir mağazada hem p400s de rgb led olması da hoşuma gitti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı