Gamepower Icarus alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam üstünden 3 ay geçmiş anladığım kadarıyla. Son durum ne? Ben de almayı planlıyorum.

10 numara 5 yıldız, artık Gamepower alma diyenleri şahsım olarak tınlamıyorum. Gamepower Ogre RGB red Switch klavye ve dün gece İncehesap indirimlerinde Gamepower ranger kulaklığıda aldım.

• Hahaha
İfadeler: DTB
10 numara 5 yıldız, artık Gamepower alma diyenleri şahsım olarak tınlamıyorum. Gamepower Ogre RGB red Switch klavye ve dün gece İncehesap indirimlerinde Gamepower ranger kulaklığıda aldım.
Bozulunca da bozuldu diye konu açarsın artık. :D:D:D
Senin tınlamana ihtiyacımız yok zaten, yerini bil.

@Picasso Mossana Merhaba, konu biraz eski ama görürseniz diye sormak istedim. Siz oyunlar için tuş atamalarını nasıl yapıyorsunuz Icarus'ta? Ben örneğin Assassin's Creed oynuyorum. Oradaki bazı aksiyonları mouse'ta soldaki tuşlar ile yapmak istiyorum ama öncelikle o aksiyonlara klavyeden harf atayıp daha sonra o soldaki tuşlara mı harf atanıyor? Başka yolu var mı? teşekkürler.

@Picasso Mossana Merhaba, konu biraz eski ama görürseniz diye sormak istedim. Siz oyunlar için tuş atamalarını nasıl yapıyorsunuz Icarus'ta? Ben örneğin Assassin's Creed oynuyorum. Oradaki bazı aksiyonları mouse'ta soldaki tuşlar ile yapmak istiyorum ama öncelikle o aksiyonlara klavyeden harf atayıp daha sonra o soldaki tuşlara mı harf atanıyor? Başka yolu var mı? teşekkürler.
Benim Icarus faremde sağ tık - sol tık - tekerlek tık dışında gamepower macro programıyla işlevini değiştirebildiğim 6 adet tuş var.
Bu tuşlar sırasıyla num1, num2, num3, num4, num5, num6 olarak ayarlanmış durumda. istediğin kadar profil oluşturabiliyorsun bu tuşların işlevlerini değiştirmek için. başka oyunlarda başka tuşlara veya kombinasyonlu macrolara tekabul eden seçeneklerim de var. Fakat senin sorunla ilgili şöyle bi şey diyebilirim:
Benim gibi ayarladıktan sonra, farede ayarladığın num tuşlarına herhangi bir oyun içi işlev atarsan fare ile kullanabilirsin. Ayarlaması gayet basit.

Bozulunca da bozuldu diye konu açarsın artık. :D:D:D
Senin tınlamana ihtiyacımız yok zaten, yerini bil.
sen al bozulursa ben sana aynı modelini alıp evine kargo edeyim. seneler oldu en ufak bi arıza yok.

Son düzenleme:
Benim ıcarus faremde sağ tık - sol tık - tekerlek tık dışında Gamepower macro programıyla işlevini değiştirebildiğim 6 adet tuş var.
Bu tuşlar sırasıyla num1, num2, num3, num4, num5, num6 olarak ayarlanmış durumda. İstediğin kadar profil oluşturabiliyorsun bu tuşların işlevlerini değiştirmek için. Başka oyunlarda başka tuşlara veya kombinasyonlu macrolara tekabül eden seçeneklerim de var. Fakat senin sorunla ilgili şöyle bir şey diyebilirim:
Benim gibi ayarladıktan sonra, farede ayarladığın num tuşlarına herhangi bir oyun içi işlev atarsan fare ile kullanabilirsin. Ayarlaması gayet basit.

Sen al bozulursa ben sana aynı modelini alıp evine kargo edeyim. Seneler oldu en ufak bir arıza yok.

Bu adamla aynı marka model ürünü kullanmak istemiyorum 🤣

Teşekkürler. Yani olay şu şekilde mi oluyor: Örnegin numpad'de 2 tuşunu mouse'ta soldaki tuşlardan birine atıyorum, daha sonra oyun girdigimde o aksiyonu/işlevi 2'ye atıyorum. O zaman yani en iyi seçenek numapd tuşlarını mouse tuşlarına atamak gibi?

Mouse ilk çıktığında almıştım abimin mouse'u bozulunca hiç düşünmeden gittim ona da aldım. 2018'de 2070'li PC toplarken 360TL'ye Gamepower midtower kasa almıştım ne ısınma problemi yaşadım ne kablolama ne de ekran kartında bir problem. Kasanın tek eksi yanı ekran kartı için ekran kartının kutusundan çıkan desteği kullanmanı gerektirmesi. Mouse uzun kullanımında ben çok fazla MMORPG oynayan birisi olmadığım için mouse tuşlarının boyasında bir değişme olmadı ama abim de mat boyası sol tuşta aşındı parlak yüzey çıktı. Belki terden olabilir bilmiyorum. Klavyemde gamepower mirana, ondan da çok memnunum. Bence çok iyi bir f/p markası. Yani uzun lafın kısası olurda bu konuyu gören olursa 4 5 senelik mouse demesin hala fiyat performans ise düşünmeden alsın derim. Eli büyük olanlara tavsiyem.

Son durum nedir acaba? Bu mouse ve performax xotran arasında kaldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı