Gamepower Iceberg 240mm için AM4 kiti nereden alınır?

UmkuT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı | Muhasebe | Lojistik
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim Gamepower Iceberg 240mm soğutucuyu alacağım. Bu ürün galiba AM4 kiti ile gelmiyor. Ben de bu kiti bulamadım. Var mıdır sizin bildiğiniz bir yer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz araştırmama göre pek önerilen bir soğutucu değil bence başka soğutuculara yönelmelisin.
Baktım hemen hemen piyasadaki soğutucular ile aynı. Gidip 240mm ye 600 lira vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Am4 uyumlu olan modeli alacaksınız satıcı belirtiyor Am4 uyumlu diye eğer aldıysanız geri iade edin yada satıcıyla konuşun kurulum kitini göndersin.

Am4 uyumlu olan modeli alacaksınız satıcı belirtiyor Am4 uyumlu diye eğer aldıysanız geri iade edin yada satıcıyla konuşun kurulum kitini göndersin.
Amd diye şeyler yollamışlar ama eksik olduğu çok belli şu kitlerden hiç biri yok sadece intel için var kafam allak bullak oldu 698C10A1-64FC-4962-AF4B-379A8932F02D.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı