Gamepower İceberg 120'da AM4 Kiti Çıkmadı

@anilbuldu

İlerleyen vakitlerde "yardım edin" diye konu açtığında görürüm ben seni :)
Sizde haklısınız ama iade de almıyorlar artık almışım soğutucuyu çöpemi atıyım parayı ve uzun süredir Gamepower in PSU'su, mouse'si ve klavyesini kullanmaktayım bir tık sorun bile yaratmadılar. Sadece sıvı soğutmasına güvenemedim.
Yeni diye mi? Pekala.
Sizde haklısınız ama iade de almıyorlar artık almışım soğutucuyu çöpemi atıyım parayı ve uzun süredir Gamepower in PSU'su, mouse'si ve klavyesini kullanmaktayım bir tık sorun bile yaratmadılar. Sadece sıvı soğutmasına güvenemedim.
@anilbuldu

Kimse senin içini rahatlatmak için, yalandan motive etmek durumunda değil ki? Gamepower kalitesiz ürünler üreten ve ürünlerinin arkasında durmayan bir firma.
Konu kalitesiz olduğu değilki içinden AM4 kit çıkmaması. Ben artık almışım soğutucuyu iadede almıyorlar ne yapayım peki ? Şansımı denemekten başka çare kalmıyor
Bu gamepower'ın sıvı soğutucusunu kullanmadan ne güzel atıp tutmuşsunuz maşallah arkadaşlar.. 😂 Gamepower iceberg 240 kullanıyorum imzamdaki sistemde ve hiçbir sorun yok cpu sıcaklığımında %100 kullanımda max 63.5 derecede kalması da cabası yani.. Allah rızası için yalvarıyorum artık kullanmadığınız ürünler hakkında atup tutmayı bırakın.. Şimdi am4 braket sorununa gelelim, piyasada 2 çeşit gamepower aıo soğutucular var birincileri ilk seri yani am4 braketi bulunmayanlar, ikincileri sonradan am4 braketlerinin kutuya dahil edilmiş halleri. Sen yüksek ihtimalle siparişini buna dikkat etmeden (hepsinde am4 braketi var diye düşünüp) verdiğin için kutudan çıkmadı. Garanti servis sağlayıcısını ya da distribütörü ara durumu izah et ücretsiz bir şekilde yolluyorlar am4 braketini.. Kulaktan dolma bilgilerle atıp tutan, önyargının allahını yapan kişilere de pek kulak asma, aktif kullanıcı olarak çok doğru bir karar verdiğini düşünüyorum, hayırlı uğurlu olsun güle güle soğuk soğuk kullan 💪🏼👍🏼 (en olmadı içinden çıkan braket kitiyle birlikte yuvarlak üst halkayı sadece çapraz iki ayağını vida yuvasına monte ederek kullanabilirsin, bir sıkıntı olmaz, yüzeyi çok geniş zaten soğutucunun her türlü kapatacaktır işlemcinin üstünü(
Peki ne kadar süredir kullanıyorsunuz bu sıvı soğutucuyu ?

Son düzenleme:

Konu kalitesiz olduğu değilki içinden AM4 kit çıkmaması. Ben artık almışım soğutucuyu iadede almıyorlar ne yapayım peki ? Şansımı denemekten başka çare kalmıyor

Peki ne kadar süredir kullanıyorsunuz bu sıvı soğutucuyu ?

1 senedir kullanmaktayım ve pc işim gereği ve kardeşim sürekli oyun oynadığı için 7/24 açık diyebilirim
@anilbuldu

Kimse senin içini rahatlatmak için, yalandan motive etmek durumunda değil ki? Gamepower kalitesiz ürünler üreten ve ürünlerinin arkasında durmayan bir firma.

Umarım öyle bir konu açarım ve sen de mutlu olursun, birlikte pasta üfler, kına falan yakarız :) 1 senedir kullanmaktayım ürünü şu ana kadar hiiçbir sıkıntı yaşamadım.. Markaların isimlerine fazla takılmadan cebinizden hayvan gibi meblağlar dökmeden bazı şeyleri gayet güzel halledebileceğini göstermek istiyorum sadece.. Kaldı ki bahsi geçen markanın ürünleri piyasada hep f/p olarak anılmakta.. He yok ben ütopik zenginim gider bin küsüratlı paralarla custom sıvı soğutma toplarım dersen okeyim.. Gerçi gamepower ya da aıo farketmez fabrikasyon ürünlere güvenmeyen biri custom sıvı soğutmaya hiç güvenmemeli... Günün birinde olurda beklediğin konuyu açarsam seni mutlaka etiketleyeceğim dostum :)

Merhaba arkadaşlar Ocak aynıda aldığım üründe şimdi upgrade ile ryzen işlemciye geçmem sonrası toplarken bende aparat olmadığını farkettim.
Face üzerinde Gamepower sayfasına mesaj attım.
Hemen dönüş sağladılar. Fatura resmimi ve kargo adresi verdim. Gönderdiler ve ilgiliydiler.
Böyle bir sıkıntınız varsa direk iletişime geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı