Gamepower Intense X40 alınır mı?

Bütçe
2500

Yuumoji

Decapat
Selamlar.

Birkaç aydır para biriktirip güzel bir monitör almak istiyorum. Bir tane buldum fakat pek anlamadığım için tavsiyenize ihtiyacım var.

Gamepower ıntense X40 27" 1ms 240Hz RGB FreeSync/G-Sync VA Full HD Curved Gaming monitör.
İncehesap'ta 2550 TL sizce alınır mı yoksa başka bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.

Birkaç aydır para biriktirip güzel bir monitör almak istiyorum. Bir tane buldum fakat pek anlamadığım için tavsiyenize ihtiyacım var.

Gamepower ıntense X40 27" 1ms 240Hz RGB FreeSync/G-Sync VA Full HD Curved Gaming monitör.
İncehesap'ta 2550 TL sizce alınır mı yoksa başka bir öneriniz var mı?

Vallahi kimse önermiyor ama ben iki tane Gamepower monitör kullandım ilk düşürüp ekranını patlattigim için bozuldu şu an ise X20 kullanıyorum sıfır ışık sızması Samsung VA panel canavar gibi görüntüsü ne ısınma var.

Vallahi kimse önermiyor ama ben iki tane Gamepower monitör kullandım ilk düşürüp ekranını patlattigim için bozuldu şu an ise X20 kullanıyorum sıfır ışık sızması Samsung VA panel canavar gibi görüntüsü ne ısınma var.
Gamepower ve bazı diğer Çin üretimi markalar artık Samsung panel kullanmıyorlar hocam. Bundan sonra kimseye önerip başını yakmayın derim.

Gamepower ve bazı diğer Çin üretimi markalar artık Samsung panel kullanmıyorlar hocam. Bundan sonra kimseye önerip başını yakmayın derim.

Vallahi ben alırken kutusunun üstünde kos koca Samsung va panel yazıyordu gerisini bilmem hem öneri yapmadım nacizane fikrimi belirttim sadece

Bunları da gördüm fakat tepkime süreleri 3 ve 4ms bunların 1ms ile farkı nedir?
İnsan gözü bu farkı anlayamaz. 1ms kullandığın zaman oynanışına etki etmeyecek.
Tepki süresi ve ms nedir? Tepki süresi monitörde yer alan piksellerin yanma süresi olarak belirtilebilir. Süre ise milisaniye, yani ms olarak ifade edilir. Oyun dünyasında 5 ms ve daha az süreli tepki süresine sahip monitörler tercih edilir.

Geri
Yukarı