Gamepower Intense X40 Nasıldır?

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşım için sistem toplayacağız ve monitör için Gamepower Intense X40 27" 1 ms monitörünü tercih ettik. Monitör nasıldır, güzel midir? Kullananlarınız var mı? Oyunlarda güzel mi? Düşüncelerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşım için sistem toplayacağız ve monitör için Gamepower ıntense X40 27" 1 ms monitörünü tercih ettik. Monitör nasıldır, güzel midir? Kullananlarınız var mı? Oyunlarda güzel mi? Düşüncelerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.

Monitör ne kadar güzel dursada malzeme kalitesi berbat Gamepower ürünlerini önermiyoruz.

Bu konudaki önerilere bir göz atın:

Gamepower ürününü gördüğünüz zaman koşarak uzaklaşmak lazım. Rampage arada güzel ürünler çıkarıyor. Ama Gamepower için aynı şeyi söyleyemem.

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşım için sistem toplayacağız ve monitör için Gamepower ıntense X40 27" 1 ms monitörünü tercih ettik. Monitör nasıldır, güzel midir? Kullananlarınız var mı? Oyunlarda güzel mi? Düşüncelerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum.

Gamepower olarak klavye kulaklık belki de monitör yok be hocam. Altarnatifleri vardır mutlaka.

Geri
Yukarı