Gamepower, James Donkey, Rampage pişmanlığı

Bir de yok RGB var Mekanik Falan diyorlar.
Ulan senin çok güzel bir araban var çok iyi yakıyor kazaya dayanıklı harika gidişi falan modeli süper uygun fiyat bir araba. Bir de modifiyeli Tofaş, Doğan, Murat 131 araban var 80-90 model ışıklı mışıklı. Dışı efsane duruyor. Hangisi ile yola çıkarsın.

Bir de yok RGB var Mekanik Falan diyorlar.
Ulan senin çok güzel bir araban var çok iyi yakıyor kazaya dayanıklı harika gidişi falan modeli süper uygun fiyat bir araba. Bir de modifiyeli Tofaş, Doğan, Murat 131 araban var 80-90 model ışıklı mışıklı. Dışı efsane duruyor. Hangisi ile yola çıkarsın.
Gamepower, James Donkey, Everest, Frisby, Rampage, Snopy, Casper, Piranha hepsi aynı işte. Yahu anlamadığım nokta benzer fiyatlara satılan mesela Corsair kulaklık ve James Donkey kulaklık var, Corsair çok daha kaliteli olmasına ve iyi bir garanti hizmetine sahip olmasına rağmen niye sırf RGB ve 7.1 var diye James Donkey alırsın ki?
Çocuklar da babalarının veya annelerinin zar zor kazandığı parayı böyle çöp ürünlere veriyor.

Zaten baktığınız zaman Rampage, Gamepower, James Donkey ürünlerinin hepsi bildirine benziyor birde karşılaştırma konusu görünce gülüyorum 😀
James Donkey'i azda olsa biraz ayırıyorum gruptan :) Kickstarter'da projeleri var (James Donkey 008). Kendilerine özel bazı ürünleri var hakkını yemiş olmayayım :)

James Donkey'i azda olsa biraz ayırıyorum gruptan :) Kickstarter'da projeleri var (James Donkey 008). Kendilerine özel bazı ürünleri var hakkını yemiş olmayayım :)
Kulaklıkları basma çok rahat anlaşılıyor ama bazı klavyeleri ve mousları basma değil kendi tasarımı olduğunu belli ediyor zaten hakkını yemeyelim doğru dedin 🙂

Kesin bu konuya katılmıyorum. Postu iyi okumamışsınız. James Donkey ve Game Power firmaları ne kadar farklı markalar olsa da modellerin içindeki her şeye bakarsanız hiçbir farkı olmadığını göreceksiniz. Gamepower Medusa ve James Donkey 710-711 Kulaklığının içine bakmanızı öneririm. Hiçbir farkı yok bu klavye için de dahil sadece dış malzemesi yapısı farklı.

Kesin bu konuya katılmıyorum. Postu iyi okumamışsınız. James Donkey ve Game Power firmaları ne kadar farklı markalar olsa da modellerin içindeki her şeye bakarsanız hiçbir farkı olmadığını göreceksiniz. Gamepower Medusa ve James Donkey 710-711 Kulaklığının içine bakmanızı öneririm. Hiçbir farkı yok bu klavye için de dahil sadece dış malzemesi yapısı farklı.
Murat gayet iyi biliyorum :) Bahsettiğim modelleri incelersen ayırma sebebimi daha iyi anlarsın.

Bu markalara kendi malımız rahatça alın diye yutturulan, Çin'de üretilip burda marka basılan DARK'ı da ekleyiniz. Almayın, aldırtmayın. Bu arada James Donkey SSD'mi 1.5 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım onu da belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı