Gamepower Jin kulaklığın mikrofonu durup dururken bozuldu

Enjal Kait

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığı aldıktan hemen hemen 2 hafta sonra mikrofonu durup dururken bozuldu. (Gamepower jin siyah 7.1 kulak üstü kulaklık)
Normalde sıkıntı etmeyeceğim bir şey fakat aldıktan hemen sonra bozulunca işkillendim. Mikrofonun ışığı yanıyor ve kulaklık sorunsuz şekilde çalışıyor ancak sesi almıyor.(kulaklık USB ile çalışıyor yani ikisi de tek bir kabloya bağlı.)
Sorun neden kaynaklanıyor? Olabilir? Nasıl düzeltebilirim?

Bende de aynı kulaklık var, hiçbir sıkıntı yaşamadım ben, sorunun teknik olduğundan emin misiniz? Yani ayarlar ses çıkış menüsünden diğer portu seçmeyi deneyin, ya da sizde başka bir bilgisayar varsa ona takıp deneyin.

Bende de aynı kulaklık var, hiçbir sıkıntı yaşamadım ben, sorunun teknik olduğundan emin misiniz? Yani ayarlar ses çıkış menüsünden diğer portu seçmeyi deneyin, ya da sizde başka bir bilgisayar varsa ona takıp deneyin.
Tekrar kontrol ettim, ses giriş cihazı doğru başka bir cihaz seçtiğimde de sorunsuz çalışıyor. Ancak bu mikrofonu seçtiğimde ses gelmiyor.
Bu menüde pek çok ayar denedim ve çalıştıramadım. Maalesef elimde başka bir bilgisayar yok.
1655483199389.png

Tekrar kontrol ettim, ses giriş cihazı doğru başka bir cihaz seçtiğimde de sorunsuz çalışıyor. Ancak bu mikrofonu seçtiğimde ses gelmiyor.
Bu menüde pek çok ayar denedim ve çalıştıramadım. Maalesef elimde başka bir bilgisayar yok.
Eki Görüntüle 1422813

Eğer hani denemeklik bir bilgisayar bulabilseydiniz en azından sorun kulaklıkta mı yoksa ayarlarda mı anlayabilirdik… son yöntem olarak diğer USB çıkışlarını deneyin hocam belki bir şans sıkıntı USB portunda çıkmıştır, ve bu bilgisayarda daha önce bu tür problem olmuş muydu?

Eğer hani denemeklik bir bilgisayar bulabilseydiniz en azından sorun kulaklıkta mı yoksa ayarlarda mı anlayabilirdik… son yöntem olarak diğer USB çıkışlarını deneyin hocam belki bir şans sıkıntı USB portunda çıkmıştır, ve bu bilgisayarda daha önce bu tür problem olmuş muydu?
Bütün girişleri denedim, bilgisayarda daha önce böyle bir sorun olmamıştı. Sanırım gerçekten tamamı ile mikrofonla alakalı bir sorun. Bir gün durup dururken öylece yeni alınan bir ürünün bozulması gerçekten çok can sıkıcı. Baktığıma göre GamePower genel olarak kronik sorunlara sahip bir markaymış. Bir daha yüksek ihtimalle almayacağım. Bilgiler ve yardım için teşekkürler hocam.

Bütün girişleri denedim, bilgisayarda daha önce böyle bir sorun olmamıştı. Sanırım gerçekten tamamı ile mikrofonla alakalı bir sorun. Bir gün durup dururken öylece yeni alınan bir ürünün bozulması gerçekten çok can sıkıcı. Baktığıma göre Gamepower genel olarak kronik sorunlara sahip bir markaymış. Bir daha yüksek ihtimalle almayacağım. Bilgiler ve yardım için teşekkürler hocam.

Açıkçası sorunun çözülmediği için senin adına üzüldüm :/ ürünü iade etmeyi deneyin artık anlaşılan sorun kulaklıkta gözüküyor…

Geri
Yukarı