Gamepower Jin stokları ne zaman gelir?

Bütçe
200
Dostlar forumda devamlı aynı kulaklık modelleri öneriliyor.

İyi kulaklık iyidir.

Bu kulaklıkları da uzun süredir araştırıyorum biliyorum ancak beni dış görünüşü ve özellikle mikrofon kalitesi daha çok etkiledi Gamepower Jin'in. Gamepower markasını kullanan veya yakın zamanda bu kulaklık modelini internetten satın alan var mı acaba? Stoklar gelmezse ancak öyle başka modellere yöneleceğim.

Hem kullanmış biri olarak, hem de kullanıcı yorumlarına bakarak; uzun süreli kullanımda kulak ağrıtan ses kalitesi kötü olan bir kulaklık. Paranıza yazık etmiş olacaksınız.(bence tasarımızda güzel değil(kişisel görüş))

İyi kulaklık iyidir.

Hem kullanmış biri olarak, hem de kullanıcı yorumlarına bakarak; uzun süreli kullanımda kulak ağrıtan ses kalitesi kötü olan bir kulaklık. Paranıza yazık etmiş olacaksınız.(bence tasarımızda güzel değil(kişisel görüş))
Teşekkürler dostum araştırıyorum hala bugün yarın bakacağım

Merhaba dostlar. Kısa bir bilgilendirme geçeyim. Gittigidiyor sitesinde bu kulaklığı satan Fay-Teknoloji sonunda mesajıma cevap verdi, "merhaba 2 ay sonra gelecek efendim" dedi. Benim gibi merak eden arkadaşlar varsa diye paylaşayım. Ben beklemeyip başka model alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı