Gamepower Jin nasıldır?

261174

Hectopat
Dün Gamepower Jin satın aldım. Kargo daha elime ulaşmadı ama YouTube'dan baktığım kadarıyla mikrofon kalitesi falan gayet iyiydi. YouTube'da içerik üretmek için kullanacağım. Sizce bu kulaklığı alarak hata mı ettim?

Kaç paraya aldınız? Gamepower kulaklığım vardı 2 saat kullanınca baş ağrısı başlıyor. Ağır ve kötü ergonomili bir kulaklık. İade şansın varsa et derim. Rampage, Gamepower gibi markalar YouTube içerik üreticilerine para veriyor videolara bakıp alma.

Hata etmissin. Gamepower, Rampage gibi markalar piyasadaki rastgele urunlere logo basip satis yapar. Buna bagli olarak urunleri genellikle dandiktir. Sonar 01 veya H2002D almaniz cok daha iyi olurdu. Edebilirseniz iade etmenizi oneririm.
Onların inceleme videolarına da baktım ama mikrofon kaliteleri pek iyi değildi. Bu arada neredeyse 2 yıldır Rampage marka kulaklık kullanıyorum bir sorun yaşamadım şu ana kadar hocam.

İade et. 70 daha koy ve Gamenote H2002D al derim.

Onların inceleme videolarına da baktım ama mikrofon kaliteleri pek iyi değildi. Bu arada neredeyse 2 yıldır Rampage marka kulaklık kullanıyorum bir sorun yaşamadım şu ana kadar hocam.
Marka genel anlamda kötü diğer markalara kıyasla. Sizde iyi gelmiş olabilir fakat herkese böyle gelmiyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı