Gamepower Kai Titanium oyuncu kulaklığı alınır mı?

Bütçe
1300
Gamepower Çin'den alıyor dandik ekipmanları ve üzerine marka basıp satıyor. Hoşunuza gitmesinin tek sebebi göz boyaması güzel özellikler vaat edip alıcının gözünü boyuyorlar sonra da elinizde kalıyor işte.

H2002pnin bana göre.
Artıları:
Bu bütçede rakibi olmaması ve özelliklerinin bu bütçedeki diğer kulaklılardan daha üstün olması.
Eksisi.
Eksisi yok neredeyse ama bence yazılımı biraz basit tasarıma sahip onun dışında güzel kulaklık.

Oyunlarda adamların yerini mermileri net alayabiliyor musunuz ve H2033D daha iyi mi onu önerir misiniz?

Anlıyorum peki H2002p ne kadar iyi pişman eder mi 3,4 yıl gider mi?

Artıları eksileri nelerdir?

H2033D almayı düşünüyordum 2002PDEN daha iyi sanki onu önerir misin?

Dediğiniz modelde 7.1 yok ve P model varken o alınmaz P olan her türlü çok çok daha iyi bu fiyatta kaçırmayın.

Oyunlarda adamların yerini mermileri net alayabiliyor musunuz ve H2033D daha iyi mi onu önerir misiniz?

Evet bass sesi vesaire mükemmel kulaklığı %100 ses seviyesinde kullanmak imkansız o kadar sesli bir kulaklık D yerine H2002P alın çok daha iyi dediğim gibi.

Dediğiniz modelde 7.1 yok ve p model varken o alınmaz p olan her türlü çok çok daha iyi bu fiyatta kaçırmayın.

Evet bass sesi vesaire mükemmel kulaklığı %100 ses seviyesinde kullanmak imkansız o kadar sesli bir kulaklık D yerine H2002p alın çok daha iyi dediğim gibi.

7.1 var diye biliyorum p model alınmaz deyip bence kaçırmayın demişsiniz anlayamadım.

7.1 var diye biliyorum p model alınmaz deyip bence kaçırmayın demişsiniz anlayamadım.

Mesajlarımı anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Ben dedim ki P model varken o (Yani H2033D alınmaz dedim) H2002P alın geçin bu fiyata kaçırmayın diyorum. H2002P yi almak istemiyorsanız gamepower alın ve 3 aya elinizde kalsın ne diyeyim. Bu arada H2033D modelde 7.1 yoktur.

Mesajlarımı anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Ben dedim ki p model varken o (yani H2033D alınmaz dedim) H2002p alın geçin bu fiyata kaçırmayın diyorum. Almak istemiyorsanız Gamepower alın ve 3 aya elinizde kalsın ne diyeyim. Bu arada H2033D modelde 7.1 yoktur.

Teşekkür ederim anlıyorum sadece çok kararsız kalmıştım H2033D'den vazgeçtim peki H2002PYI telefona bağlamayı denediniz mi dönüştürücü ile falan.

Teşekkür ederim anlıyorum sadece çok kararsız kalmıştım H2033D'den vazgeçtim peki H2002PYI telefona bağlamayı denediniz mi dönüştürücü ile falan.

Evet USB to Type-C dönüştürücü ile telefonuma bağladım ve güzelce şarkımı vesaire dinledim ancak ses seviyesi bilgisayardaki gibi değil biraz daha düşük ama normal kulaklıklara göre yine yüksek yani bir sorun yok.

Evet USB to Type-C dönüştürücü ile telefonuma bağladım ve güzelce şarkımı vesaire dinledim ancak ses seviyesi bilgisayardaki gibi değil biraz daha düşük ama normal kulaklıklara göre yine yüksek yani bir sorun yok.

Çok teşekkür ederim kısacası 1300TL bandında H2002pden başka yok diyorsunuz hemen yarın almayı düşünüyorum peki uzun süre 3 4 yıl gider mi?

Çok teşekkür ederim kısacası 1300TL bandında H2002PDEn başka yok diyorsunuz hemen yarın almayı düşünüyorum peki uzun süre 3 4 yıl gider mi?

Evet bu fiyat bandında daha iyisi yok. Güzel bakarsanız hor kullanmazsanız kulaklığa rahat götürür 3-4 yıl ve alırken güvenli bir satıcıdan almaya dikkat edin.

HyperX Cloud Stinger Core alınabilir 1100k civarına bulunuyor ve konuya atılan tüm modellerden daha iyidir, 1 yıl kullandım ses performansı çok iyidir.

Geri
Yukarı