Çözüm Gamepower klavyelerde çift basma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben Gamepower'ın Warlock compact klavyesini kullanıyorum. Bu ve benzeri klavyelerin malum sorunu olan basmama ve çift basmaya yönelik bir çözüm yöntemim var. Aslında ben bunu forumdan birinden görmüştüm fakat bilmeyen birçok kişinin olduğuna eminim. Öncelikle:
  1. Basma sorunu yaşadığınız tuşun keycapini çıkartın.
  2. Switch'in içine kompresör ile hava basın. Eğer elinizde yoksa Switch'in içine sertçe üfleyin.
  3. Klavyeyi ters çevirip yavaşça masaya birkaç kez vurun.
  4. Düzelmediyse işlemi tekrarlayın. Klavyeyi yan çevirip masaya vurun.
Ben bunu yaparak bu sorunu geçici bir süre çözüyorum. Belki sizlerin işine yarar. :)

Dostum Gamepower Ogre ürünü direk sorunlu ne kadar bu işlemleri uygulasanızda bir zaman sonra tekrar bozuluyor garantiye gönderdim değiştirdiler klavyeyi 1 ay sorunsuz kullandım sonra tekrar bozuldu Ogre almayın aldırtmayın

Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum bu klavyeyi. 3 ayda bir sorunu yaşıyorum. Her seferinde bu işlemleri yaparak sorunu geçici olarak çözüyorum. Tabii herkeste düzelecek diye bir şey yok ama işe yarayan başka kişilerde görmüştüm.

Selam arkadaşlar. Ben Gamepower'ın Warlock compact klavyesini kullanıyorum. Bu ve benzeri klavyelerin malum sorunu olan basmama ve çift basmaya yönelik bir çözüm yöntemim var. Aslında ben bunu forumdan birinden görmüştüm fakat bilmeyen birçok kişinin olduğuna eminim. Öncelikle:
  1. Basma sorunu yaşadığınız tuşun keycapini çıkartın.
  2. Switch'in içine kompresör ile hava basın. Eğer elinizde yoksa Switch'in içine sertçe üfleyin.
  3. Klavyeyi ters çevirip yavaşça masaya birkaç kez vurun.
  4. Düzelmediyse işlemi tekrarlayın. Klavyeyi yan çevirip masaya vurun.
Ben bunu yaparak bu sorunu geçici bir süre çözüyorum. Belki sizlerin işine yarar. :)

Saber RGB modelini kullanıyordum. Kronik problemli olduğunu bilmeden İncehesap indirimi ile almıştım geçen sene. Devre temizleyici ile düzelttim çift basan/basmayan tuşu. Bir süre sonra farklı tuşta meydana geldi. Gamepower ürünlerinden soğumama vesile oldu. Keşke o zamanlar kaliteli bir klavye alsaydım diyorum. Fiyatlarda böyle değilken.

Yine de ne olursa olsun bir ürünü böyle çözüm bularak kullanmak çok mantıksız. Vurmak, üflemek, yan çevirmek anlamsız uğraşlar.

Ürünü almışım. Yenisini alacak param yok. Çöpe mi atayım? Ben bu işlemleri 3 ayda 1 falan yaparak klavyeyi güzel güzel kullanıyorum. Sizin tavsiyeniz nedir? :D

Saber RGB modelini kullanıyordum. Kronik problemli olduğunu bilmeden İncehesap indirimi ile almıştım geçen sene. Devre temizleyici ile düzelttim çift basan/basmayan tuşu. Bir süre sonra farklı tuşta meydana geldi. Gamepower ürünlerinden soğumama vesile oldu. Keşke o zamanlar kaliteli bir klavye alsaydım diyorum. Fiyatlarda böyle değilken.

Bir şeyleri almadan önce biraz araştırmak lazım. Binlerce mağdur var sırf şu dandik markalar yüzünden.

Ürünü almışım. Yenisini alacak param yok. Çöpe mi atayım? Ben bu işlemleri 3 ayda 1 falan yaparak klavyeyi güzel güzel kullanıyorum. Sizin tavsiyeniz nedir? :D

Bir şeyleri almadan önce biraz araştırmak lazım. Binlerce mağdur var sırf şu dandik markalar yüzünden.

Katılıyorum. Bir sene önce demişim ama neredeyse 2 sene olmuş. O sıralar İncehesap indirimi ve güzel yorumlar var diye almıştım. Şu anki aklım olsa asla bulaşmam o tür markalara.

Yeni konular

Geri
Yukarı