Gamepower Kyojin mouse hareketleri tersine döndü

xEl3zH4

Centipat
Daha fazla  
Soğuk bir kış günüydü. Pencereden gelen soğuğu hissedebiliyordum. O sıra arkadaşlarımla GTA 5 oynarken ellerimin resmen donduğunu hissettim. Aklıma kendime sıcak bir çay ve bir battaniye almak geldi. Masadan kalktım, tam kapıyı açacakken kedimin lanet bir şeyleri bir yerden aşağı itme huyunun son zamanlardaki en kötü sonucunu gördüm. Evet, fare bozulmuştu. Bir iki yumruk ve etrafta uçuşan klavye tuşlarının arasında faremin çalışmasını sağladım. Fakat o da ne! Faremin hareketleri tersine dönmüştü. İşte o zaman çok pis bir durumda olduğumu sezdim ve haklıydım da. Bu olay yaklaşık 2 ay önce yaşandı ve fakir olduğum için o gün bu gündür yeni bir mouse almak yerine bu sorunu kendim çözmeye çalışıyorum.

(Başaramadım) Faremin markası Gamepower, modeli Kyojin. Sürücüsünü indirdim fakat fareyi görmüyor, Driver'ı açtığımda bana Kyojin marka farenizi bilgisayara bağlayın gibi bir şey diyor. Aygıt yöneticisinde de gözükmüyor. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok minnettar olur, arkadaşlarımla 2 hafta süren Minecraft sunucumuzun hazırlıklarına başlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı