Gamepower Luna vs Gamepower Mihawk

Gamepower Luna vs Gamepower Mihawk

• Gamepower Luna

• Gamepower Mihawk

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Dostum gamepower ve eşek(james donkey) ürünlerinden uzak durmanı öneririm.Şimdi fanboy lar gelip linç deniyebilir belki bana ama.Genel sorunlarıni söyliyim;
Seste cızırtı
Malzeme kalitesi
Kablo kalitesi
En küçük darbede kırılma
Bu ürünleri kullanip savunanlar ses kalitesi nedir bilmez genelde yüksek gelen kuru gürültüyle mutlu olur ancak para israfıdır.Bütçeni 100 tl civarınd arttırıp corsair hs35 yada ss arctis 1-3 alabilirsin.

Dostum gamepower ve eşek(james donkey) ürünlerinden uzak durmanı öneririm.Şimdi fanboy lar gelip linç deniyebilir belki bana ama.Genel sorunlarıni söyliyim;
Seste cızırtı
Malzeme kalitesi
Kablo kalitesi
En küçük darbede kırılma
Bu ürünleri kullanip savunanlar ses kalitesi nedir bilmez genelde yüksek gelen kuru gürültüyle mutlu olur ancak para israfıdır.Bütçeni 100 tl civarınd arttırıp corsair hs35 yada ss arctis 1-3 alabilirsin.
Arkadaşın dediklerine bakma,
James Donkey 711 öneririm;

Bu da kulaklık hakkında kullanıcı yorumu, sonuna kadar okumanı tavsiye ederim.

Birşeyi kullanmadan yorumlarla öneremezsin, ilk önce dene.Biz denedikte konuşuyoruz ev arkadaşımda 710 var 1 yılı doldurucak tam anlamıyla çöp.Fanboylar sizi.

James Donkey 711 öneririm;

Bu da kulaklık hakkında kullanıcı yorumu, sonuna kadar okumanı tavsiye ederim.

Birileri övüyor diğerleride marka kendisininmiş gibi savunuyor. Üzücü.

Birşeyi kullanmadan yorumlarla öneremezsin, ilk önce dene.Biz denedikte konuşuyoruz ev arkadaşımda 710 var 1 yılı doldurucak tam anlamıyla çöp.Fanboylar sizi.
Birileri övüyor diğerleride marka kendisininmiş gibi savunuyor. Üzücü.
Fanboyluk yaptığım yok, zaten kullanıcı yorumunu sizlere sundum, James Donkey'in klavyesi var mesela bende de severek kullanıyorum açıkcası.

İki ürünü de 230 TL'ye sahip olabiliyorum hangisini seçmeliyim ya da önereceğiniz 200/250 TL kulaklık var mı?

Gamepower alma da ne alıyorsan al diğer bahsettiğin kulaklığı bilmiyorum ama Gamepower mei aldım ses kasman imkansız ses yukselmesi oluyor ateş ederken sonradan öğrendim ki Gamepower serilerinin hepsi ateş ederken ses 0.1 bile olsa neredeyse ateş ederken 100 oluyor sanki bir zamandan sonra çok fazla ağır gelmeye başlıyor Gamepower serileri Gamepower harici başka bir kulaklık alabilirsin 250 TL var diyorsun tanıdığın birisine söyle taksit ile crosair H35 al 300 TL geri kalan parayı da ödersin taksit olduğu için.

Kafana göre araştır bak incele al hızlıca alayım deme ben hata yaptım şimdi idae etmeye gönderdim adam almam diyor geri bende bahsedildiği gibi bir kulaklık değil dedim N11'e yazdım satıcı böyle diyor dedi onay vermezsse bize haber verin dedi bunun sonu tüketici haklarıdır iyi araştır sonra al pişman olma sonradan.

Hs 50'ye bakacaktım ancak bende şu anda mihawk alacağım klavye mouse Gamepower. Arkımda Warlord vardı deneme imkanım olmuştu zamanında. Mihawkıda araştırıyorum iyi diyorlar HS 50 stoğa gelirse geri alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı