Gamepower Magnus Gaming Kulaklık Nasıl?

Meriç Çetin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 yıldır bilgisayarımda telefonumun yanında gelen kulak içi kulaklığı kullanıyordum ve artık oyuncu kulaklığı almanın zamanının geldiğine karar verdim. Bu aralar CS:GO oyununa heves saldım ve Rus arkadaşlara yazarak derdimi anlatamadığımı anladım. Yani bana artık mikrofonu olan bir kulaklık gerekiyor ve bütçem en fazla 100 TL. 2 saatlik araştırmamın sonucunda hiçbir yere varamadım ama bir tane ürün seçtim.

Konu başlığında belirtiğim ürünü almayı düşünüyorum, almadan sizlere danışmak istedim. Bu ürünü kullanan var mı? Bir de başka önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün bir oyuncu kulaklığı almak istiyorsanız en az HyperX Cloud Stinger'dan başlamanızı öneririm.
Gamepower alma bende Phantom var ve hiç memnun değilim.
Ses yokken arkadan gelen bir hışırtı var bir türlü çözemedim.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben hiç kafaya takılan kulaklık kullanmadım onuda belirtim yani en kötüsü bile benim şuan kullandığım telefon kulaklığından iyidir diye düşünüyorum yanılıyorsam söyleyin. Cızırtı yapmayan sesimi ileten ama kaliteli değilde eh işte seviyesinde olan 100 TL ye bulamaz mıyım yada öneremez misiniz?

Dediğim gibi arkadan gelen o hışırtı olmazsa efsane bir kulaklık oda çok yüksek ses açarsan yapıyor.
Çok yüksek sesde kullanamazsın zaten kulağı patlatıyor.
Sen bilgisayarda boş durmayacaksan yani sürekli oyun oynama yada müzik dinleme yapmayacaksan Gamepower sana göre değil ama arkaplanda sürekli ses olacaksa gerçekten fiyat performans ürünü.
Biraz para biriktir ve Phantom al hem sanal 7.1 özelliği var.
Ben oyunlarda nereden geldiğini az çok anlıyorum.

Dediğim gibi arkadan gelen o hışırtı olmazsa efsane bir kulaklık oda çok yüksek ses açarsan yapıyor.
Çok yüksek sesde kullanamazsın zaten kulağı patlatıyor.
Sen bilgisayarda boş durmayacaksan yani sürekli oyun oynama yada müzik dinleme yapmayacaksan Gamepower sana göre değil ama arkaplanda sürekli ses olacaksa gerçekten fiyat performans ürünü.
Biraz para biriktir ve Phantom al hem sanal 7.1 özelliği var.
Ben oyunlarda nereden geldiğini az çok anlıyorum.

Bir kaç siteye baktım fakat stoklarda kalmamış artık üretilmiyor galiba.

Bir kaç siteye baktım fakat stoklarda kalmamış artık üretilmiyor galiba.
Son 2 aydır GamePower ürünleri gerek ekipman satan firmalar tarafında gerek de YouTube üzerinden çok fazla ilgi aldı. Bunun sonucu olarak stoklar tükendi. Yakın zamanda stoklarda olacaktır ama almadan önce bir düşünmek lazım. Eğer aldıktan sonra beğenmeyip değiştirme şansın yoksa maddi anlamda hiç girme o topa.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ben hiç kafaya takılan kulaklık kullanmadım onuda belirtim yani en kötüsü bile benim şuan kullandığım telefon kulaklığından iyidir diye düşünüyorum yanılıyorsam söyleyin. Cızırtı yapmayan sesimi ileten ama kaliteli değilde eh işte seviyesinde olan 100 TL ye bulamaz mıyım yada öneremez misiniz?

Kulaküstü Panasonic kulaklık işini görecektir modellerine internetten bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı