Gamepower Magnus V2 alınır mı?

Birazdan Gamepower alınmaz diyenler gelir.
Düzenleme: Yanlış anlamayın bu bütçede daha iyi alternatiflere bakmak lazım ama orta segmentte iyi f/p ürünleri var Gamepower'ın.
Giriş seviyesi Gamepower kullanıpta sonra orta ve üst segment Razer ürünlerine geçen adamlar Gamepower çöp diyor.
Tabi ki bu kulaklığı al demiyorum ancak bu bütçede alabileceğin performans aşağı yukarı belli zaten.
Bütçe belirtip kulaklık önerisi açman daha yararlı olur bütçeni daha iyi değerlendirmek için.

Son düzenleme:
Deneyimledim, ses seviyesi aşırı düşük. Kolayca deforme olabiliyor, mikrofonu bi süre sonra problem çıkarmaya başladı. Bu bütçeler düzgün bir kulaklık için yeterli değil maalesef, en azından biriktirip bunu alın.

Bütçeniz düşükse alınabilir ama bu kulaklıklar pek sağlam değil hızlı bozuluyorlar.

Birazdan Gamepower alınmaz diyenler gelir.
Düzenleme: Yanlış anlamayın bu bütçede daha iyi alternatiflere bakmak lazım ama orta segmentte iyi f/p ürünleri var Gamepower'ın.
Giriş seviyesi Gamepower kullanıpta sonra orta ve üst segment Razer ürünlerine geçen adamlar Gamepower çöp diyor.
Tabi ki bu kulaklığı al demiyorum ancak bu bütçede alabileceğin performans aşağı yukarı belli zaten.
Bütçe belirtip kulaklık önerisi açman daha yararlı olur bütçeni daha iyi değerlendirmek için.
bütçem 250-350 TL arası

Yeni konular

Geri
Yukarı