Gamepower Magnus V2 Alınır mı ?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar kendime oyuncu kulaklığı bakıyorum. Normalde bütçem daha fazla ama bir şey dikkatimi çekti hem ucuz olması hem de bu kulaklığın 3,5 jack girişine sahip olması benim için çok iyi Monitörüm 3,5 jack destekliyor ve pratiklik açısından bana iyi gelir bu durum. Harici bir mikrofonum var zaten (BM300) Haliyle mikrofondan ziyade ses ve kalite odaklı almayı düşünüyorum sizce bu kulaklık bu bütçeye alınır mı?

Arkadaşlar kendime oyuncu kulaklığı bakıyorum. Normalde bütçem daha fazla ama bir şey dikkatimi çekti hem ucuz olması hem de bu kulaklığın 3,5 jack girişine sahip olması benim için çok iyi Monitörüm 3,5 jack destekliyor ve pratiklik açısından bana iyi gelir bu durum. Harici bir mikrofonum var zaten (BM300) Haliyle mikrofondan ziyade ses ve kalite odaklı almayı düşünüyorum sizce bu kulaklık bu bütçeye alınır mı?

Çok kötü.

Bende bundan var, deneyimlerimi yazabilirim isterseniz.

Beyler şaka gibi zam geldi zaten 10 dakikada sağ aşşağısı evren bile sinyal verdi
:D
1688308646731.png
1688308625235.png

Bende bundan var, deneyimlerimi yazabilirim isterseniz.
olabilir hocam önemim mikrofon değil ses düzeyi olsa yeterli ayrıca jack olarak usb mi 3,5 mi?

Game Power almayın, aldırmayın.
o kadar mı yaa medusa ile bunun arasında kalmıştım ama ?

Yeni konular

Geri
Yukarı