İnceleme Gamepower Magnus V2

Artıları: + kulaklık elit bir görünüşe sahip. Öyle uyduruk ucuz mal görüntüsünde değil.
+ Üç girişe sahip, mikrofon, kulaklık ve sadece RGB ışıklarını aktif etmek için USB girişi. Işık istemeyenler için USB çıkarılıp kullanılabilir.
+RGB ışıkları: Işık seviyesi gayet ideal. Öyle odayı cayır cayır aydınlığa boğmuyor, tadında bir ışık şiddetine sahip. Belli aralıklarla rengi değişiyor.
+ Mikrofon kablosu yeterli uzunlukta, ağza göre konumlandırılabiliyor, diğer bazı modellerdeki gibi ışıklı değil, bu bir avantaj. Sürekli gözü rahatsız etmiyor yani.
+ Kulaklık kulağı sarıyor, kulakları içine alıyor, ses yalıtımı için iyi denilebilir. +
Kablosu çok çok iyi, öyle dolanması karışması gibi bir durum olmayacak derecede kalın, iyi tasarlanmış. Ayrıca kablosu çok uzun.
+Üstteki yay plastik: Bazı modellerde metal yapılıyor ve ağırlığından şikayet ediliyordu. Bu ürün oldukça hafif.
+ Dip ses: Diğer pahalı ürünlerde karşılaşılan dip ses, cızırtı mevzusu bu üründe yok. Tamamen sessiz, huzurlu bir kullanım sunuyor.
+ Ses seviyesi: Bence oldukça yeterli. Bazı arkadaşlar sesi düşük demiş, kulaklıktan 5+1 hoparlör performansı mı bekliyorlar anlamıyorum. Son seste kullanıldığında başı ağrıtır ve kulak sağlığı açısından doğru değil zaten. Bu ürünün ses seviyesi güzel.
+Ses kalitesi: Basları çok net, temiz bir ses çıkışı sunuyor. Ben memnun kaldım.
+ Fiyatı: Böyle özelliklere sahip bir ürün için oldukça ucuz diyebilirim. F/P karşılığını veriyor. Eksileri: - RGB ışıkları sürekli yanıyor. PC kapalı olduğunda bile. Ömrünü koruma anlamında keşke kapatma tuşu olsaydı. Fişi çekmeniz ya da USB'den çıkarmanız gerekebilir sürekli ışıkları yanmasın diyorsanız. - 7.1 Virtual bu üründe bulunmuyor. Üreticisi yazılım desteği sunmuyor. PUBG gibi oyunlarda ses kasabiliyorsunuz ama diğer pahalı ürünlerle karşılaştırıldığında ne seviyede olur bilmiyorum. Fiyatına göre bence yeterli. - kulak pedleri biraz daha kaliteli olabilirdi. 9/10 oranıyla ürünü tavsiye ediyorum. Fotoğraf ekledim.

1655758039340.png

Artıları: + kulaklık elit bir görünüşe sahip. Öyle uyduruk ucuz mal görüntüsünde değil.
+ Üç girişe sahip, mikrofon, kulaklık ve sadece RGB ışıklarını aktif etmek için USB girişi. Işık istemeyenler için USB çıkarılıp kullanılabilir.
+RGB ışıkları: Işık seviyesi gayet ideal. Öyle odayı cayır cayır aydınlığa boğmuyor, tadında bir ışık şiddetine sahip. Belli aralıklarla rengi değişiyor.
+ Mikrofon kablosu yeterli uzunlukta, ağza göre konumlandırılabiliyor, diğer bazı modellerdeki gibi ışıklı değil, bu bir avantaj. Sürekli gözü rahatsız etmiyor yani.
+ Kulaklık kulağı sarıyor, kulakları içine alıyor, ses yalıtımı için iyi denilebilir. +
Kablosu çok çok iyi, öyle dolanması karışması gibi bir durum olmayacak derecede kalın, iyi tasarlanmış. Ayrıca kablosu çok uzun.
+Üstteki yay plastik: Bazı modellerde metal yapılıyor ve ağırlığından şikayet ediliyordu. Bu ürün oldukça hafif.
+ Dip ses: Diğer pahalı ürünlerde karşılaşılan dip ses, cızırtı mevzusu bu üründe yok. Tamamen sessiz, huzurlu bir kullanım sunuyor.
+ Ses seviyesi: Bence oldukça yeterli. Bazı arkadaşlar sesi düşük demiş, kulaklıktan 5+1 hoparlör performansı mı bekliyorlar anlamıyorum. Son seste kullanıldığında başı ağrıtır ve kulak sağlığı açısından doğru değil zaten. Bu ürünün ses seviyesi güzel.
+Ses kalitesi: Basları çok net, temiz bir ses çıkışı sunuyor. Ben memnun kaldım.
+ Fiyatı: Böyle özelliklere sahip bir ürün için oldukça ucuz diyebilirim. F/P karşılığını veriyor. Eksileri: - RGB ışıkları sürekli yanıyor. PC kapalı olduğunda bile. Ömrünü koruma anlamında keşke kapatma tuşu olsaydı. Fişi çekmeniz ya da USB'den çıkarmanız gerekebilir sürekli ışıkları yanmasın diyorsanız. - 7.1 Virtual bu üründe bulunmuyor. Üreticisi yazılım desteği sunmuyor. PUBG gibi oyunlarda ses kasabiliyorsunuz ama diğer pahalı ürünlerle karşılaştırıldığında ne seviyede olur bilmiyorum. Fiyatına göre bence yeterli. - kulak pedleri biraz daha kaliteli olabilirdi. 9/10 oranıyla ürünü tavsiye ediyorum. Fotoğraf ekledim.

Eki Görüntüle 1426283

Elinize sağlık hocam.

Hocam inceleme güzel, detaylı olmuş. Sorun şurada ki, Gamepower markası iyi değil. İndirimde 1₺'ye verildi, kargo ile 15₺'ye geliyordu o şekilde alınabilir ancak normal fiyatı asla verilmeyecek bir kulaklık, kaldı ki tüm ürünleri aynı şekilde.

Daha iyi ses kalitesi olan bir kulaklık kullandığında bariz sırıtıyor. İnternet kafede Gamepower kulaklık kullandığım dönemlerden biliyorum. Aynı şekilde Rampage için de aynısını söyleyebilirim. Daha iyi bir kulaklığa geçince diyorsun ki, bu kulaklığın sesi bozuk lan. Aynı şeyleri duymuyorum.

Ek olarak USB bağlantı sunulan bir kulaklıkta ses kartından kaçıp 3.5 mm jacka yaslanmaları hiçte hayra alamet değil. Hani, RGB falan koymazlar, direkt tek 3.5mm kombo yada normal mik/kulaklık bağlantısı sunarlar anlarım. Sırf üç kuruş daya pahalı gözüksün diye gereksiz bir RGB...
kulaklık elit bir görünüşe sahip. Öyle uyduruk ucuz mal görüntüsünde değil.
Baya bariz ucuz görünüyor. Öznel bir düşünce ama çok bariz ucuz görünüyor, elitlikle alakası yok. Bu tasarımı ilk kullanan Rampage'di. Onlar da Razer'ın kraken'inin görüntüsünü değiştirip çakmışlardı. Bkz: SN-RW1. Ki Razer Kraken modelini çıkartalı yıllar oluyor. Ben bu kulaklığı herhangi bir mağazada canlı olarak görsem aklıma ilk gelen şey "Kalitesiz görünüyor." olurdu muhtemelen. Elit görünen kulaklık, Corsair Void RGB mesela yada G Pro X, Arctis 5, Arctis 7, Cloud II, Corsair HS50-60 yani daha sayarım da noktayı anlamışsınızdır muhtemelen.

Ek olarak USB bağlantı sunulan bir kulaklıkta ses kartından kaçıp 3.5 mm jacka yaslanmaları hiçte hayra alamet değil. Hani, RGB falan koymazlar, direkt tek 3.5mm kombo yada normal mik/kulaklık bağlantısı sunarlar anlarım.
Hedef kitlen, ucuz, fiyat/performans ürün arayan insanlar, hiç birinin ortalama bile bir ses kartı yok. Anakartlarının sunduğu ses yongasını kullanıyorlar ki çoğu anakart ortalama bir ses kartı kalitesinde ses sunarken, parazit engelleme konusunda o kadar bile başarılı değiller. Üst düzey anakart lazım, üst düzey anakart alan adam Gamepower kulaklık mı kullanır Allah aşkına? Bu Steel Series 1-3 veya Prime kulaklık alıp da memnun olmayan herkesin yaşadığı durum mesela. Forumda da vardı konusu, adam diyor ki ses telefonda güzel, bilgisayarda kötü, çünkü bilgisayarının ses yongası parazit engelleyemiyor, dip ses var, ses seviyesi düşük vs vs. Yani kötü bir marka, kötü bir ürün. Yine de siz kullanacaksınız, sizin tercihiniz. Hayırlı olsun kulaklığınız.

Geri
Yukarı