Gamepower Icarus RGB İncelemesi

Merhaba! Öncelikle ben bu fareyi alalı 1 yıl oldu sanırım ve biraz deneyim edindim. İlk önce farenin ışıkları gayet hoş ve göz yormuyor, gece ışığında güzel duruyor ve RGB aydınlatması çok güzel. Farenin üzerinde 9 tane tuş bulunuyor (sağ ve sol tık dahil). Bu tuşları söylemem gerekirse, DPI kilitleme, triple tık, DPI arttırma - azaltma, sağ ve sol tık, ve orta tık. Kutudan geldiğinde USB'nin ucunda kapak ile geliyor, gayet güzel bir hareket. RGB aydınlatmanın modları var birazdan göstereceğim. Driveri ise güzel ve basit bir yapıda.
Mousenin 20 milyon tıklama ömrü bulunmakta. 10.000 DPI kadar destekliyor. Sensörü güzel, sensör modeli ise: PMW 3325. Bu siteden mousenin driverini indirebilirsiniz. Şimdi drivere geçelim.

image_2021-07-03_215440.png

Driverin görünümü bu şekilde, gayet basit bir yapıda.

image_2021-07-03_215610.png

5 tane ışık modu bulunmakta, modlar şöyle: RGB, tek renk, nefes alıp verme, sıra sıra renk değişme ve ışıksız modları bulunmakta.

Ben 174 TL'ye aldım (5 Mayıs 2020 yılında) ve fiyatına göre gayet iyi bir mouse.

Sanırım söyleyecek çok bir şey kalmadı, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Ben 110 TL gibi bir fiyata bulmuştum. O zamanlar bütçem de kısıtlı olduğu için almıştım. Şu an iki sorundan muzdaribim. Birincisi farenin dışı tamamen soyuldu. İkinci olarak mouesenin altındaki stakezlerin kalitesinden olacak ki son zamanlarda stakezler ses yapmaya başladı. Onun dışında bir sorunum yok ama yakın zaman da sorun çıkmayacağı anlamına gelmez. Önermediğim bir mouse. Özellikle şu iki sorun tüm kullanım keyfini bozuyor.

Geri
Yukarı