Gamepower Medusa 7.1 garip bir ses geliyor

• Konuyu başlatan V12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 207

V12

Hectopat
Öncelikle merhaba dostlar. Biraz önce PC'yi açtım ve Gamepower Medusa kulaklığımı takıp CS:GO girecektim ki her zamanki sistemimi hazırladım (HP Victus 16 laptop) 3 USB portu var sağda iki solda 1 olmak üzere sağdaki ikisine klavye mouse bağlıyorum. Soldakine de Gamepower Medusa'yı bağlıyorum. Hiçbir problemi yoktu sıfır almıştım N11'den 9 Mart da. Şimdi şöyle söyleyim kulaklığı taktım oyuna girdim ses yok dedim herhalde kısık, fulledim her yerden ses çok az geliyor bir de arkada hafif bir rüzgar sesi gibi ses var şu an soldaki porttan çıkartıp sağa taktığımda ise ses normal, net ama az geliyor eskisine göre bariz belli yani. Sorun nedir dostlarım zaten bir kere işim rast gitmez şimdi de bununla uğraşıyorum ya, şimdiden hepinize teşekkür ederim dostlar.

Araştırdım böyle bir şey ile karşılaşan yok çok da temiz kullanırım ekipmanlarımı vs. acaba güç ile alakalı mı bir problem var.

image-2-1.jpg

Şu resimdeki usbss 3 portumda da var fakat soldaki sıkıntı çıkaran portta yıldırım işareti de var diğer portlarda yok.

Son düzenleme:
Kaliteli bir ürün değil hocam temassızlık yüzünden sesi az verebiliyor. Sırf bu yüzden kulaklığın içini açmıştım ama ben 3-4 senedir kullanıyorum. Teknoloji şans işi driverını kurun belki düzelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı