Çözüldü Gamepower Medusa 7.1 mikrofon uğultulu ses aktarıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

balyiyen

Hectopat
Daha fazla  
"game power medusa 7.1 oyuncu kulaklığı" diye almıştım sitede adı o şekilde olunca aldım ama 1 sene oldu mikrofon bozuldu karşı tarafa ses gidiyor ama uğultu ve gürültü de gidiyor benim sesim ile beraber (oda da benden başka ses çıkaran bir şey yok) benim tahminim PC varsayılan mikrofon olarak laptopun dahili mikrofonunu kullandığı için fan sesi gidiyor ama Windows 10 un ayarlarında mikrofon ve kulaklık aygıtı USB olarak gözüküyor.(Alıp kullanmaya başlayalı 1 sene oldu) İletişim için Discord: Yunus Emre Balyimez#2047

Son düzenleme:
Çözüm
"game power medusa 7.1 oyuncu kulaklığı" diye almıştım sitede adı o şekilde olunca aldım ama 1 sene oldu mikrofon bozuldu karşı tarafa ses gidiyor ama uğultu ve gürültü de gidiyor benim sesim ile beraber (oda da benden başka ses çıkaran bir şey yok) benim tahminim PC varsayılan mikrofon olarak laptopun dahili mikrofonunu kullandığı için fan sesi gidiyor ama Windows 10 un ayarlarında mikrofon ve kulaklık aygıtı USB olarak gözüküyor.(Alıp kullanmaya başlayalı 1 sene oldu) İletişim için Discord: Yunus Emre Balyimez#2047
Arkadaşlar bu sorunu kaç günlerdir araştırdım kulaklığın kendi uygulamasında var bas ayarı o uygulamadan ayarlanabiliyor ben ayarladım bende şu anda uğultu yada gürültü falana kalmadı.
Software Download | GAMEPOWER bu linkten indirin kurun olmazsa Discorddan iletişime geçebilirsiniz Yunus Emre Balyimez#2047
Gamepower, Frisby, Game Booster, James Donkey Rampage gibi markaların forumdaki genel takiplerim ve kişisel deneyimlerimle kullanım süreleri 6 ay ile 1.5 sene arasında değişiyor daha sonra kullanıcıların büyük çoğunluğu problemler ile karsilasiyor.

Bas ayarı yapacağım programı adını yada linkini falan verebilecek varmı
Elektronik cihazların bozulması için darbe almasına gerek yok bazen kendi kendilerine bile bozulabiliyorlar. Maalesef şans işi biraz.
Peki ben bir tane videoda gördüm bas ayarı yapınca düzeliyor o programı nereden bulabilirim

Geri
Yukarı