Gamepower Medusa alınır mı?

2 yıl önce 170 liraya almıştım bana yeterli gelen bir kulaklıktı tabii ki de 1000LIRAlık kulaklıklara göre ses ve anlaşılma farkları var fakat fiyatına göre üzmeyen bir kulaklıktı benim için. Ses seviyesini %70 geçtiğim zaman hafif tiz bir cızırtı yapıyordu onun dışında mikrofonu da sesi de iyiydi diyebilirim.
2 yıl önce 170 liraya almıştım bana yeterli gelen bir kulaklıktı tabii ki de 1000LIRAlık kulaklıklara göre ses ve anlaşılma farkları var fakat fiyatına göre üzmeyen bir kulaklıktı benim için. Ses seviyesini %70 geçtiğim zaman hafif tiz bir cızırtı yapıyordu onun dışında mikrofonu da sesi de iyiydi diyebilirim.

O fiyat bandındaki kulaklıklardan başka bildiğim yok maalesef kıyaslayamıyorum.

O fiyat bandındaki kulaklıklardan başka bildiğim yok maalesef kıyaslayamıyorum.
Bu fiyata diğer kulaklıklarda da çok bir fark olmuyor zaten. Gamepower Medusa'da çok sorun yaşayan kişilerle karşılaştım ama bu fiyata da iyi geliyor tabii.

Bu fiyata diğer kulaklıklarda da çok bir fark olmuyor zaten. Gamepower Medusa'da çok sorun yaşayan kişilerle karşılaştım ama bu fiyata da iyi geliyor tabii.

Ben 1 yıl kullandım bir sorun yaşamadım sonrasında arkadaşıma sattım. Ondanda hâlâ bir sorun duymadım. Kullanan başkaları varsa ki illaki vardır belki yorum yazarlar.

Max 220TL'ye bir kulaklık arıyorum zaten stereo olsa da olur zaten bu fiyat aralığında 7.1 bir anlam ifade etmiyor.

Dün açılmış iki konu istersen bir bak senin fiyatında önerileri var.

Dün açılmış iki konu istersen bir bak senin fiyatında önerileri var.
Sharkoon mantıklı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı