Gamepower Medusa kulaklık kaliteli mi?

Yennefer

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün sınıftaki bir arkadaşımla bu konu hakkında tartıştık. Kendisi Gamepower Medusa kulaklığın çok iyi olduğunu ve kaliteli olduğunu iddia ediyor. Ben de ona "Technopat'ta konu açsam kimse önermez. " Dedim. Lütfen tarafsız bir şekilde benim için Gamepower medusa kulaklığı ve genel olarak Gamepower markasını eleştirir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gampower, James Donkey, Everest Rampage, GameBooster gibi markalar Çin'de merdiven altı üretilen büyük çoğunluğu dandik çıkan, kullanıcıyı üzen markalardır. Uzak durun, üç beş lira fazla verin kaliteli alın.

Gampower, James Donkey, Everest Rampage, GameBooster gibi markalar Çin'de merdiven altı üretilen büyük çoğunluğu dandik çıkan, kullanıcıyı üzen markalardır. Uzak durun, üç beş lira fazla verin kaliteli alın.
Yorumun için teşekkürler. Bunu arkadaşıma kaç kez anlatmayı denedim ama nafile. Bizzat kendim tecrübe ettim. Ucuz diyerekten araştırmadan aldığım Rampage kulaklık bir ayda kendiliğinden bozuldu. Keşke araştırsaymışım. Bu arada iki yorumun arkadaşıma yeteceğini sanmıyorum, bu konu hakkında ne kadar çok kişi görüşünü bildirirse benim için o kadar iyi olur.

Bu tarz markalar Çin'de üretilip marka basılıp buraya getiriliyor. Gamepower, Preo, Everest, Rampage, İzoly... Hepsi aynı şey. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi de kötü. Dayanıksız. Normalde bir maddeden 10 gram koymak gerekiyorsa bunlar 7 gram koyuyor. O yüzden de ucuza geliyor. Adamlar markayı basıyor, ederinden pahalıya satıyor. Arkadaşına almamasını söyle, istersen yorumları da göster, alırsa kendi hatası. Bir musibet bin nasihatten daha iyidir.

Forumun arama bölümüne yazarak şikayet üzerine açılmış onlarca konuyu görüp gösterebilirsiniz.
Denedim fakat yeni konu açmamı istedi.
Bu tarz markalar Çin'de üretilip marka basılıp buraya getiriliyor. Gamepower, Preo, Everest, Rampage, İzoly... Hepsi aynı şey. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi de kötü. Dayanıksız. Normalde bir maddeden 10 gram koymak gerekiyorsa bunlar 7 gram koyuyor. O yüzden de ucuza geliyor. Adamlar markayı basıyor, ederinden pahalıya satıyor. Arkadaşına almamasını söyle, istersen yorumları da göster, alırsa kendi hatası. Bir musibet bin nasihatten daha iyidir.
Zaten her mesajı tek tek ss alıp atıyorum kendisine. Fikrini belirtmek isteyen başka birileri var mı?

Niçin bu kadar uğraşıyorsunuz ki? Burada, bu forumda onlarca insan konu açtığı gibi siz de biliyorsunuz ve söylüyorsunuz. İnanmıyorsa buyursun alsın, iki gün sonra sorun hakkında burada senden konu açmanı ister.

Eğer ki kendi malıysa zaten kötüleyemezsiniz, bozulsa bile ben kötü davrandım der kabul etmez kalitesizliği.

Niçin bu kadar uğraşıyorsunuz ki? Burada, bu forumda onlarca insan konu açtığı gibi siz de biliyorsunuz ve söylüyorsunuz. İnanmıyorsa buyursun alsın, iki gün sonra sorun hakkında burada senden konu açmanı ister.

Eğer ki kendi malıysa zaten kötüleyemezsiniz, bozulsa bile ben kötü davrandım der kabul etmez kalitesizliği.
Haklısınız fakat ben yine de uğraşmak istedim. Bu yorumları gösterdiğim gibi forumda ki diğer konuları da gösterdim. Eğer hala kabullenmesse direnmeyi bırakacağım zaten. Değerli yorumların için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı