Gamepower Medusa sürücüsü mavi ekrana sebep oluyor

Wanheda411

Hectopat
Kulaklığı yeni aldım ve sürücüsünü indirdim. Yaklaşık 20 dakika sonra mavi ekran yedim yüklediğim programı sildiğimde bir daha mavi ekran hatası almadım. Nasıl düzeltebilirim? (Driver'ı orijinal sitesinden indirdim)

Windows güncel mi veya HDD kullanıyorsanız Bad Sector olabilir mi belki de rastgele vermiştir fakat henüz tekrarlamamıştır bakın olmuyorsa şöyle bir çözümü olabilir.

https://gamepowerpc.com/storage/software/SnssCZ2Wl4HKPJyCRH29Iq6cvw0DfBsF9AA5PIei (1).rar

Buradanindirin fakat bu sefer arşivden çıkarıp yönetici olarak çalıştırın bazen böyle sıkıntılar olabiliyor. Aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası.

Windows güncel mi veya HDD kullanıyorsanız Bad Sector olabilir mi belki de rastgele vermiştir fakat henüz tekrarlamamıştır bakın olmuyorsa şöyle bir çözümü olabilir.

https://gamepowerpc.com/storage/software/SnssCZ2Wl4HKPJyCRH29Iq6cvw0DfBsF9AA5PIei (1).rar

Buradanindirin fakat bu sefer arşivden çıkarıp yönetici olarak çalıştırın bazen böyle sıkıntılar olabiliyor. Aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası.
Zaten kendi sitesinden indirmiş arkadaş.
Ayrıca sürücü kurulumlarında programlar zaten yönetici çalışır.
@Wanheda411 mavi ekrandaki hata kodu neydi?

Gamepower'ın hiçbir ürününden memnun değilim Rampage'den daha kötü bir marka bence ama mavi ekrana sebebiyet verdiğine emin misin Driver'in?

Vallahi baktım 1 2 kere verdi sonra sürücüyü sildim düzeldi internette son indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklı olabilir yazıyordu.

Zaten kendi sitesinden indirmiş arkadaş.
Ayrıca sürücü kurulumlarında programlar zaten yönetici çalışır.
@Wanheda411 mavi ekrandaki hata kodu neydi?

Irql_not_less_or_equal hata bu.
Bu arada deneyeceğim yönetici çalıştırınca farklılık olacak mı haber veririm teşekkürler.

Herhangi bir farklılık oldu mu ? Aynı sorunu bende yaşıyorum, kulaklığın usb'sini çıkarınca açılırken kulaklık takılı olduğunda uygulama yüzünden mavi ekran yiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?
(Yeni başlık açmadım boşa fazla başlık olmasın)

Geri
Yukarı