AMD'nin son driverları mavi ekrana sebep oluyor

İlk başta fan hızını %2 arttırdığım için sanıyordum fakat şimdi Auto'da. Onda bile mavi ekran hatası alıyorum. AMD'nin son driverları 20.2.2 mavi ekrana sebep oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala 19.x.x sürümünü kullanıyorum ve 20.x.x serisi bana stabilitesi en düşük sürücüler olduğunu düşündürttü, AMD yazılımcılarını bir an önce değiştirmeli.

RX 570 aldığım vakit piyasada GTX 1650S yoktu :( Minidump dosyanızı atar mısınız?

Nitro+ RX570 kullanıyorum. Hiçbir sürümde hiçbir sorun yaşamadım. Bunda da yaşamadım. Dün güncelledikten sonra BF1 / PubG / TABS oynadım ve sorun yok.

Fake hesap açıp açıp buraya AMD sorunlu yazmaya mı geliyorsunuz?
1583574886877.png

KS profili:
1583575011098.png

20.2.2 sürücüsünü kullanıyorum. 19.9.2'den sonra çıkan sürücülerin hiçbirinde sorun yaşamadım. Direkt sürücüyü suçlamak yerine, DDU ile şu anki sürücüyü kaldırıp tekrar kurun. Zamanında Nvidia az çektirmiyordu :) Yakında AMD'de tamamen stabil hale gelecek. Ancak 20.2.2'de gayet stabil, bütün ayarları denedim ve sorun yaşamadım.

Nitro+ RX570 kullanıyorum. Hiçbir sürümde hiçbir sorun yaşamadım. Bunda da yaşamadım. Dün güncelledikten sonra BF1 / PubG / TABS oynadım ve sorun yok.

Fake hesap açıp açıp buraya AMD sorunlu yazmaya mı geliyorsunuz?
Eki Görüntüle 510481
Ben de 20 serisini indirdim ve kurmuştum, sonrasında oyunlarda hatalar arttı. Bazen şans işi, bariz ortada sürücü sıkıntıları var. Size denk gelmemesi kimse yaşamaz anlamına gelmiyor.

Ben de 20 serisini indirdim ve kurmuştum, sonrasında oyunlarda hatalar arttı. Bazen şans işi, bariz ortada sürücü sıkıntıları var. Size denk gelmemesi kimse yaşamaz anlamına gelmiyor.
Yok anlıyorum sizi zaten saygı duyuyorum. Millet yeni hesap açıp açıp buraya AMD şöyle böyle yazıları yazmaya başladı. KS'nin 4 mesajı var ve farklı kartlar ile AMD'e sallıyor sanki.

Ekleme: Şunu da belirtmek isterim. Ben AMD severim ama F/P olduğunda Nvidia öneriyorum her mesajımda. Üst sevide yine aynı şekilde Nvidia öneriyorum. Mantıklı ne ise onu öneriyorum. KS gibi böyle gelip gelip AMD şöyle böyle deyip, hiçbir sistem infosu vermeden sorunu açıklamadan ya da şu sırada oldu böyle oldu demeden garip yazılar paylaşmak yani sinirlendiriyor artık beni. Takmıyordum ama artık cevap vereceğim.

Son düzenleme:
AMD GPU kullanmıyorum ama gerçekten merakımdan soruyorum. Ciddi ciddi bu kadar sık sürücü problemi yaratıyor mu? Yoksa bir karalama kampanyası mı bu?
Sürücüleri tam sorun olarak görmüyorum, deneme-yanılma yolu ile sisteme uygun en stabil olan kullanılabilir. WattMan hatası ise fabrikaların saçma O.C değerlerinden ortaya çıkıyor ve bu aralar yok gibi.

Karalama kampanyası değil de biraz araştırmama diyelim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı