Gamepower Medusa tekrar alınır mı?

starlock

Hectopat
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi kulaklık acaba tekrar alınır mı? Şu an alalı 2 yıl olmamıştır belki ama temassızlık sorunu var, yıpranmalar oldu kablonun uç kısımlarında ama kulaklığı seviyorum, aynı fiyat bandı daha iyisi var mı?

Alınmaz hocam sıkıntılı bir kulaklık tekrar bu sorunlarla karşılaşmak istemezseniz buna bakılabilir.

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi kulaklık acaba tekrar alınır mı? Şu an alalı 2 yıl olmamıştır belki ama temassızlık sorunu var, yıpranmalar oldu kablonun uç kısımlarında ama kulaklığı seviyorum, aynı fiyat bandı daha iyisi var mı?
Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği ve Taksit Avantajları

Bu alınabilir medusa yerine, ben kullanıyorum memnunum. Ortalama fiyatları medusa ile aynı gibi. 469'a satılıyor medusa, bu 560 lira. Karar sizin.

Hocam kulaklığı hiç kullandınız mı? Kullandıysanız memnun musunuz ya da özellikleri iyi mi? Çok anlamıyorum fakat 3.5mm giriş eski değil mi?

Bir de sanırım kendi ses kartı yok, medusa'da var diye biliyorum. Aradığım şey oyunlarda sesleri ayırt edebilecek 7.1 tarzı bir şey. Ve ses seviyesi yüksek olursa iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı