Gamepower Mei vs Rampage R36 Drop

Bütçe
300
Bu dönemde Çin'den ürün alamam.

Çin'den 12 13 günde geliyor ürünler.

Zaten önemli olan içi kutusu değil. Ayrıca 7 10 günde insan vücudundan çıkan virüs 13 15 günde hayli hayli paketin içinden çıkar.

Siz bilirsiniz altta daha iyi seçenekleri sundum size. Bu arada E900 Pro CH321'den daha iyi bir sese ve Cloud 2 ile yarışan bir mikrofona sahip.

Kullanıyorum, gayet güzel lakin bütçenizde CH321 varken alınmaz.

CH321 kulaklık kısmı nasıl kulaklara tam oturuyor mu?
Çin'den 12 13 günde geliyor ürünler.

Zaten önemli olan içi kutusu değil. Ayrıca 7 10 günde insan vücudundan çıkan virüs 13 15 günde hayli hayli paketin içinden çıkar.

Siz bilirsiniz altta daha iyi seçenekleri sundum size. Bu arada E900 Pro CH321'den daha iyi bir sese ve Cloud 2 ile yarışan bir mikrofona sahip.

Peki sepetten aldığınız ürünün linkini atar mısınız?

Peki sepetten aldığınız ürünün linkini atar mısınız?

Yukarıda attığım linklerde 2. olan benim satın aldığım link.

1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Dün vs gireyim dedim uzun süre sonra adamın nerede olduğunu şak diye bulabiliyorum.

Müzik deneyimi de aynı şekilde. Mikrofon olarak arkadaşlarım çok temiz ve iyi ses aldığını belirtti Cloud 2 mikrofonundan daha temiz dediler. İtopya gibi sitelerden daha iyi bir satış sonrası hizmeti var AliExpress'in.

Yukarıda attığım linklerde 2. olan benim satın aldığım link.

1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Dün vs gireyim dedim uzun süre sonra adamın nerede olduğunu şak diye bulabiliyorum.

Müzik deneyimi de aynı şekilde. Mikrofon olarak arkadaşlarım çok temiz ve iyi ses aldığını belirtti Cloud 2 mikrofonundan daha temiz dediler. İtopya gibi sitelerden daha iyi bir satış sonrası hizmeti var AliExpress'in.

3.sırada yani yeşil olan değil mi?

3.sırada yani yeşil olan değil mi?

Evet konumda zaten yeşil rengini görebilirsiniz. Tek eksi kısmı USB bağlantısında gelen ışıkların çok fazla yayılması.

1615117719829.png

Bu resimde de görüceğiniz üzere. 24.5₺ bir vergi ödedim ben.

Şu an vergisi 30 lira galiba.

46₺ öden bir arkadaş çıktı geçen. Ancak genel olarak 25₺ ödedi çoğu alan kişi ben size alın kullanın derim bu bütçede bundan iyisi yok diyebilirim.

@Cyber75 diğer ürünler hakkında pek bilgim yok fakat Game Power almayın. Ürünleri çok kalitesiz. Ben size CH 321'den bahsedeyim; kendisi güzel bir kulaklık. Aldığıma bir gün bile pişman olmadım. İnsanlar kulaklık bant kısmına çok önyargılı bakıyorlar fakat oldukça rahat ve kafayı sarıyor.

Biraz da negatif yönlerinden bahsedeyim: Herhangi bir yazılımı yok. RGB'lerini kontrol edemiyorsunuz ve mikrofon çıkartılamıyor.

Geri
Yukarı