Gamepower Mihawk dipses ve ses problemi

ıLoveBhop

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün Gamepower Mihawk isimli kulaklığım garantiden geldi. USB'yi taktım driverları vs kurup PC'ye restart attım. Daha sonra kulaklığın mikrofonundan ses gelmediğini fark ettim. Daha sonra kulaklığın hoparlörlerine parmağımla tıklattım ve mikrofon olarak algıladı. İlginç bir şekilde aynı zamanda kulaklıktan matkap sesine benzer bir dip ses gelmekteydi. Bunu düzeltebilmenin bir yolu var mı garantiye bir daha yollamak istemiyorum. Yollasam da ürün iadesini istemek zorunda kalacağım, halbuki titreşim özelliği vs çok hoşuma gidiyordu :( .

Merhaba arkadaşlar, dün Gamepower Mihawk isimli kulaklığım garantiden geldi. USB'yi taktım driverları vs kurup PC'ye restart attım. Daha sonra kulaklığın mikrofonundan ses gelmediğini fark ettim. Daha sonra kulaklığın hoparlörlerine parmağımla tıklattım ve mikrofon olarak algıladı. İlginç bir şekilde aynı zamanda kulaklıktan matkap sesine benzer bir dip ses gelmekteydi. Bunu düzeltebilmenin bir yolu var mı garantiye bir daha yollamak istemiyorum. Yollasam da ürün iadesini istemek zorunda kalacağım, halbuki titreşim özelliği vs çok hoşuma gidiyordu :( .
İade etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Şuan 600 TL gibi bir fiyatı var ve o bütçede OyunGücü'ne göre çok daha kaliteli kulaklıklar var.

Windows'ta kulaklığın sesini son ses olarak kullanıp ses seviyesini sadece kulaklık ses tekerleğinden değiştirerek kullananlar görmüştüm, sorunu bir nebze de olsa çözdüklerini söylemişlerdi.

İade etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Şuan 600 TL gibi bir fiyatı var ve o bütçede OyunGücü'ne göre çok daha kaliteli kulaklıklar var.
Şu anki fiyatı ile mi iade edecekler yoksa faturamda yazan fiyat ile mi ?
İade edebiliyorsanız edin ve Gamepower gibi markalardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

Açıkcası kulaklıkdan memnundum bir tek kablosu dolaşmaktaydı. Garanti servislerinin hatası olduğunu düşünüyorum.

Şu anki fiyatı ile mi iade edecekler yoksa faturamda yazan fiyat ile mi ?

Açıkcası kulaklıkdan memnundum bir tek kablosu dolaşmaktaydı. Garanti servislerinin hatası olduğunu düşünüyorum.
Siz alalı ne kadar oldu? Bir de ne kadara aldınız? Faturada yazan fiyatla iade edeceklerini düşünüyorum. Gamepower kalitesiz bir markadır ve forumda önermeyiz. Şimdi sıkıntı çıkarmasa bile ilerde sorun çıkartma olasılığı çok yüksek ki şimdiden sorun çıkartmış. Benim önerim iade edip daha kaliteli bir markaya yönelmeniz.

Siz de iade etmek isityorsunuz herhalde, dediğim çözümü deneyip denemediğinizi bile söylemediniz.

Ürün elinizde zannettim kusura bakmayın, eğer geri gönderilecekse dediğim gibi kullanmayı deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar bu gün garantiyi aradım bir abimiz açtı ve ürünü bizzat kendi ürünüymüş gibi kontrollerini ve onarımını yapıcağını söyledi bende garantiye verdim.

Geri
Yukarı