GamePower Mythril alınır mı?

Bence almalisin, hatta ben de alicagim buyuk ihtimalle. Cunku yani benim fikrim kasa az da olsa isinma sorunu yasayabilir, cunku onde ben cozemedim nereden hava alcagini tam olarak ama asagidan ayakli oldugu icin bir tik iyi olabilir. Bir de kasanin PSU yeri kapali diger mekanlara gore. Bu da PSU'dan cikan sicak havanin gelmesini engelliyor. Bir de kasaya istersen birkac fan daha takabilirsin ama bence (ben daha cok sade sevdigim icin) cok renkli olmasina gerek yok goruntuyu bozmamasi icin. Ben basta Gamepower Dark Side alacaktim ama bu model daha cok hosuma gitti donanimsal olarak. Bir de arkada biraz da olsa bosluk var, bura da kabloyu rahat halletmen icin iyi. Sonuc olarak sen de eger benim gibi bu kasayi tercih ediyorsan fiyatina gore benim fikrim en iyi gorunus ve guzel bir sogutma sistemi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kasanın hava sürkilasyonuna önem veriyorsanız en azından kasanın önünde fan olması, mesh yapıda olması ve egsoz çıkışında fan olması gerekir. 500₺ altında Dark guardian, Corsair carbide spec delta rgb, msi mag forge öneririm.

Hocam cok haklsiniz ama bu dedigim kasanin da belirttiginiz ozellikleri var ama onde fan yok alip takabiliyoruz. Sizin dediginiz markalar zaten bundan daha iyidir kesinlikle ama bu da biraz fiyata kaciyor

Geri
Yukarı