Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçilir?

Daha fazla  
RAM
1333MHz
SSD veya HDD modeli
samsung evo 870
Merhaba, ben ASUS K53sj laptopuma SSD ve RAM takviyesi yaptım yaklaşık 1 yıl oldu. Windows 10 yüklemiştim ilk başta sorun yoktu. Ama sonradan geç açılmaya başladı şifreyi girdikten sonra siyah ekranda kalıyor açılınca da bayağı yavaş oluyordu. Sonra Windows 11 yükledim aynı şey devam etti Windows 8.1'e geçtim onda çok problem yoktu yavaşlık azalmıştı o sistemde yavaşlayınca Chrome OS Flex işletim sistemini kurdum sonra Zoom programından bir toplantı oldu. Windows 7'ye geçtim ilk başta iyiydi ama sonradan o da yavaşladı Windows 10'a yükseltmek istiyorum ne yapmalıyım? (SSD: Samsung EVO 870 modeli)

Merhaba, ben ASUS K53sj laptopuma SSD ve RAM takviyesi yaptım yaklaşık 1 yıl oldu. Windows 10 yüklemiştim ilk başta sorun yoktu. Ama sonradan geç açılmaya başladı şifreyi girdikten sonra siyah ekranda kalıyor açılınca da bayağı yavaş oluyordu. Sonra Windows 11 yükledim aynı şey devam etti Windows 8.1'e geçtim onda çok problem yoktu yavaşlık azalmıştı o sistemde yavaşlayınca Chrome OS Flex işletim sistemini kurdum sonra Zoom programından bir toplantı oldu. Windows 7'ye geçtim ilk başta iyiydi ama sonradan o da yavaşladı Windows 10'a yükseltmek istiyorum ne yapmalıyım? (SSD: Samsung EVO 870 modeli)
Bu bilgisayarda Winzort ve türevleri çok sorun yaratır, size Linux kullanmanızı tavsiye ediyorum.

2. nesil mobil islemcin var, Windows 10 cok kasar. Ya yeni laptop al ya da temiz kurulumla W8M1 kur.
İntel inside core i3 işlemcim

Bu bilgisayarda winzort ve türevleri çok sorun yaratır, size Linux kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Linux'un hangi dağıtımını kullanmalıyım ve Windows'a benzeyen bir Linux kullanmak istiyorum daha önce Ubuntu kullandım biraz zorlandım diğer Linux olarak Chrome OS Flex kullandım onda da bazı Windows uygulamaları yuklenmiyordu.

Geri
Yukarı