Gamepower neden kötü?

AlphanAkpunar

Hectopat
Fazla bir bütçem yok ve mekanik klavye alacağım RGB istediğimden yolum Gamepower, Rampage gibi markalara yöneliyor. Ancak çok kötü deniyor ve ben de iyi olup kötü olduklarıyla ilgili tam bir kesinlik görmüyorum çünkü James Donkey 711 kullanıyorum ve gayet iyi. Klavyem de Rampage ve üçüncü yılını devirecek. Kötüyse kullanmış biri yazsın ve kötüyse aynı fiyata alternatifleri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla bir bütçem yok ve mekanik klavye alacağım RGB istediğimden yolum Gamepower, Rampage gibi markalara yöneliyor. Ancak çok kötü deniyor ve ben de iyi olup kötü olduklarıyla ilgili tam bir kesinlik görmüyorum çünkü James Donkey 711 kullanıyorum ve gayet iyi. Klavyem de Rampage ve üçüncü yılını devirecek. Kötüyse kullanmış biri yazsın ve kötüyse aynı fiyata alternatifleri var mıdır?
Malzeme kalitesi, garanti süreci, kullanım ergonomisi der üstüne 10 tane daha sayarım sosyal'de önerilmiyor Gamepower gibi markalar bütçenizi arttırırsanız adam akıllı tavsiye yaparız ha bide şu RGB merakını bırakın gözünüzü seveyim ya.

Malzeme kalitesi, garanti süreci, kullanım ergonomisi der üstüne 10 tane daha sayarım sosyal'de önerilmiyor Gamepower gibi markalar bütçenizi arttırırsanız adam akıllı tavsiye yaparız ha bide şu RGB merakını bırakın gözünüzü seveyim ya.
''Düşük bütçe için bırakın'' demeliydin, şahsen ben bir klavyeye 1000 TL para vereceksem RGB olacak arkadaş. :D

ben de gameper warlock red sitch mekanik klavyesi var aldığım güne lanet olsun diyorum alalı daha 2 ay oldu w tuşu tutukluk yapmaya başladı sonra kendi kendine düzeldi aradan bir süre geçti bu sefer tamamen bozuldu şimdi yine tutukluk yapıyor aldığım mağazayı aradım mail atmamı söylediler aradan 20 gün geçti hala bana dönmediler ben de şunu öğrendim 200 tl ye kanıp mekanik klavye almamak lazım gerekirse mekanik hisli veya membran olsun bilindik markaları almak da yarar var derim ben şahsen :)

Yeni konular

Geri
Yukarı