Gamepower neden kötüleniyor?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar, yaklaşık 1.5 yıldır Gamepower Luna 7.1 kullanıyorum.
Şu ana kadar hiçbir sıkntı yaşamadım ama neden bu marka, bu kadar kötüleniyor?
Sırf Warlock klavyesi yüzünden mi böyle?
Razer set ile birlikte Gamepower Luna aldım az bütçem kaldığından ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Mikrofon ve ses kalitesi de bayağı iyi.

Warlock klavyesi ile ne alakası var. Neredeyse tüm ürünleri berbat ötesi.

Merdiven altı fason mallar, malzeme kalitesi berbat, çoğu kulaklığının ses kalitesi ve mikron kalitesi berbat ötesi, mouseleri ergonomik ve rahat değil yapmış olmak için yapılmış ürünler. Mekanik klavyelerinde çakma Switch'ler kullanılıyor.

RGB var mükemmel (!). Kasalarında kullanılan metal malzeme bile beş para etmez, kasalarında adam akıllı hava sirkülasyonu yok, mouse pad desen kalitesiz kumaş.

Kulaklıkları aşırı derece ağrı yapıyor ve hiç rahat değil.

Yarıda bırakan saçma cevap veren teknik servisleri var.

Sizin kullanmanız bu markanın iyi ve kaliteli olduğu anlamına hiç ama hiç gelmez. Sizde sorun çıkarmamış olabilir ama yanlış hatırlamıyorsam dediğiniz modelin rezalet bir ped kalitesi ve rezalet bir deri kalitesi vardı.

Arkadaşlar, yaklaşık 1.5 yıldır Gamepower Luna 7.1 kullanıyorum.
Şu ana kadar hiçbir sıkntı yaşamadım ama neden bu marka, bu kadar kötüleniyor?
Sırf Warlock klavyesi yüzünden mi böyle?
Razer set ile birlikte Gamepower Luna aldım az bütçem kaldığından ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Mikrofon ve ses kalitesi de bayağı iyi.
Sende sıkıntı çıkarmadı diye başkalarında sıkıntı çıkarmamak zorunda değil.

Warlock klavyesi ile ne alakası var. Neredeyse tüm ürünleri berbat ötesi.

Merdiven altı fason mallar, malzeme kalitesi berbat, çoğu kulaklığının ses kalitesi ve mikron kalitesi berbat ötesi, mouseleri ergonomik ve rahat değil yapmış olmak için yapılmış ürünler. Mekanik klavyelerinde çakma Switch'ler kullanılıyor.

RGB var mükemmel (!). Kasalarında kullanılan metal malzeme bile beş para etmez, kasalarında adam akıllı hava sirkülasyonu yok, mouse pad desen kalitesiz kumaş.

Kulaklıkları aşırı derece ağrı yapıyor ve hiç rahat değil.

Yarıda bırakan saçma cevap veren teknik servisleri var.

Sizin kullanmanız bu markanın iyi ve kaliteli olduğu anlamına hiç ama hiç gelmez. Sizde sorun çıkarmamış olabilir ama yanlış hatırlamıyorsam dediğiniz modelin rezalet bir ped kalitesi ve rezalet bir deri kalitesi vardı.
Ben Gamepower'ın Air Turbine kasa fanlarını kullanıyorum gayet iyi. Fiyatı da iyi.

Ben Gamepower'ın Air turbine kasa fanlarını kullanıyorum gayet iyi. Fiyatı da iyi.

Onun yerine 3 tane Air blazer alırsın en azından kasamda fan var ve ışıklı dersin. RGB kontrolcü de kusur kalsın.

Fiyatı iyi değil, kalite olarakta iyi değil.

3 tane Arctic F12 alırsın RGB olmaz daha iyi bir hava akışı olur.

Teknik servisleri sorunlu hocam. Bizzat şahit oldum. Oyaladıkça oyalıyorlar ve çözüme ulaşmıyor süreç. Hiç tüketici dostu değiller.

Kim öyle ki diye sorarsanız. Yine şahsi kullanımım ve tecrübemden; incehesap, GameGaraj(GarajOnline), Amazon. Bunları öneririm. Buralardan alacaksanız belki bir ihtimal çünkü 14 günlük süreçte işinizi direkt satıcıyla hallediyorsunuz ve bu satıcılar yok teknik servis raporu lazım cart curt demiyorlar (bkz: itopya ve sinerji). Cidden hepsinden sık sık alışveriş de yaptım, iade de. Hiçbir sorun çıkartmadılar. İade ettiğin ürünler de öyle 10-20TL değildi yüksek meblalardı.

Geri
Yukarı