Gamepower Ogre 2.el alınır mı?

Sekolargg

Hectopat
2. el ucuza Gamepower orge buldum 560 TL'ye pazarlıkla ayarladım her şeyi sorunsuz kutusu duruyor sadece bilek desteğinde soyulmalar var. Klavyeyi kullananlar memnun mu bilgilerini paylasirlarsa sevirim.

2. el ucuza Gamepower orge buldum 560 TL'ye pazarlıkla ayarladım her şeyi sorunsuz kutusu duruyor sadece bilek desteğinde soyulmalar var. Klavyeyi kullananlar memnun mu bilgilerini paylasirlarsa sevirim.

Aslında kötü bir klavye değil ama sorun yaşamak kumar gibi. 2. el olması da alınabilirliği neredeyse sıfıra indiriyor.

Hocam Gamepower Saber aldı 3 arkadaşım 2'si red Switch 1'i blue Switch 6 ay 1 sene arasında hepsinin tuşları bozuldu ve oksid diye teknik servisi var illalah edersiniz kullanıcı bilgisidir.

Bence alınaz Gamepower Overlord kullanmıştım kesinlikle alınmaz tuşları algılamama yapıyor ve mesela D tuşuna basınca 2 tane D yazıyor yani çift tıklama vardı ve boyası soyuldu bir de renkleri bozuluyor

Geri
Yukarı